"ancak IQ’nuz benden daha yüksekse ne düşündüğünüzle ilgilenirim." -fringe

12 Monkeys tartışma forumu

yeni konu aç Teoriler

Bu başlık altında dizi ile ilgili teorilerinizi paylaşabilirsiniz ve ben bir tane söyliyerek siftahı yapayım

-alman doktorumuz jones, evet aklımı en çok karıştıran karakter bu, en büyük soru zaman makinesini nasıl yaptılar ve birden hiçlikten çıkageldiler sonuçta 2015 den 2045 di galiba diğer zaman çok fazla bir zaman değil teorime göre, jones ve ekibi aslında 2045 de ki dünyadan değil daha ilerisinden geliyor, virüs çok daha fazla yayılır dünya üzerinde 1 düzine insan kalır yıl 2200 civarıdır, ve jones ekibiyle kendini ve makinesini geçmişe yollar, 2045 yılına gelirler ve olaylar gelişir,

ben alman doktor jones un virüsün yayılmasında payı olabileceğini düşünüyorum garip bi karı

Paradox olusturmuslar. Adam gecmise gittikce gelecegin ayni sekilde ilerlemesini sagliyor. Daha once de gecmise giderek Dr. Raily'nin bilgi sahibi olmasini saglamis.
Gelecegi degistirmenin tek yolu Cole'un gecmise donmemesi bence.

bence witness ramsey'in ta kendisi.

arkadaşlar 13.bölümde 12lerin gelişi olarak bebekleri gördük 2043teki makinayı almak istiyon ak gezen tipli grup 12 maymun ordusuydu peki ya bunlar ne böyle kim yani ? ve o bebekler devamlı doğacak mı döngü için ? ve asıl soru tanık ramse değilse kim ya :DD

abi bu jonathanın yaptığı ilk virüsün tedavisini cole geçmişe götürse ve insanlık iyileşse hiçbir problem kalmayacak?

ve virüs de bence geçmişe gönderilen ve geçmişte kayıp olan diğer insanların cesetleri

Abi the witness cassie işte anlamadınız mı.12 maymun ordusunu kuran karı var ya kadere inanıyor ve başından beri böyle olacağını biliyordu bebekleri hazırlattı çunku 2043'e cassie gelince geçmişe tanık olan kim var bizim cassie,işte o bebeklerin büyümüs hallerine anlatacak sanırım olanları.Hatırlarsanız bizim karı cassie'nin her iki taraf için de çok önemli olduğunu belirtmişti zaten. Yanılıyorsam da bakcaz artık :D

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık