"+bu da sevgili eşime. -ekmek yapma makinesi mi? +hep ekmeğimiz bitiyor ya ondan. -sütümüz de bitiyor inek aldın mı?" -dexter

13 Reasons Why tartışma forumu

Tüm Forumlar > 13 Reasons Why > Başlamalı mıyım?

yeni konu aç Başlamalı mıyım?

Dizinin adını sık sık duyuyordum ama tam emin olamadım izleyenler yorum yaparsa sevinirim teşekkürler

Şüphesiz başlamalısın bi T-bag veya C-note göremeyeceğin bir dizi olsa da ortak noktası var öyle dizilerle: hayatın gerçekleri çok tarafsız veriliyor.

Hiç düşünmeden başla. Ben 2 günde bitirdim ama 1 hafta oldu hala etkisinden çıkamadım.

Bu dizi öyle güzel bir dizi ki insanda uzun süre etkisi kalıyor.Hayatıma izlediğim en iyi dizi

muhteşem demem ama konusu açısından ilgi çekiyor ve güzel işlemişler pişman olmazsın kulağına ergen dizisi diye bişey gelmişse hiç aldırma ama olayların lisede geçtiğini unutma

Ilk bölümünü izle bak muhtesem zaten ilk bölümünden ilk 10 dkdan sonra seni cekmiyorsa demekki sana göre bir dizi degil.. Ama cok iyi bir dizi konusu oyunculari felan filan cok güzel cok ilgi ceken bir dizi mutlaka izlenmesi gereken bir dizi.. Normalde derim ki bilemem size göre birsey mi felan filan ama bu dizi herkese göre muhtesem bir dizi..

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık