"bazıları asla delirmez. ne kadar korkunç bir hayat sürdürüyor olmalılar.." -barfly

13 Reasons Why tartışma forumu

Tüm Forumlar > 13 Reasons Why > Reasons why ı izlemek icin 13 sebep

yeni konu aç Reasons why ı izlemek icin 13 sebep

Diziyi tesaduf eseri izledim ve simdi bittirdim. Bana bir suru sey kattı diger gençlik dizilerinin aksine(!) birinci neden kesinlike daha iyi bir insan olmak icin izleyin. Diger insanlardan daha farklı biri olmak icin izleyin. Diger sebeplerini siz soyleyin djdj

Sevmekten korkmanın nelere sebep olacağını öğrenmek için izleyin

küçük şeylerin nasıl bir etki bırakacağını öğrenmek için izleyin

eğer siz de çevreniz tarafından tacizin herhangi bir türüne uğruyor veya uğradıysanız kendinizi bulabilmek için izleyin.

Damlaya damlaya göl olur.

Diğer insanlara aslında nasıl davranılması gerektiğini kendinize hatırlatmak için izleyin

1-Çünkü çok akıcı
2-Milletçe merağa açız yahu,bu dizi bize hitap ediyor
3-Diğer insanlara zorbalık yapmamak için izlenmeli
4-Karşımızdaki insanın neler hissedeceğini önemseyerek hareket etmemizi öğrettiği için izlenmeli
5-Karakterler yıkılıyorr (Alex tam benim tipim)
6-İntiharın çözüm yolu olmadığını anlamak için izlenmeli (dizinin konusu zaten bu?)
7-İnsanlara güvenmeden önce bir kez daha düşünmemiz gerektiğini öğrenmek için izlenmeli
8-Zor durumda olan arkadaşımız varsa ona yardım etmemiz gerektiğini öğrenmek için izlenmeli
9-Ve benim diziden çıkarttığım sonuçlardan biri: anne ve babamız ne olursa olsun bizi çok seviyor öyle görünmeseler de herkes bunu bilmeli bu yüzden izleyin
10-Bazı şeylerin değeri kaybedince bilinir bunu anlamak için izleyin
11-Arkadaşlarımızı doğru seçmemiz için izlenmeli
12-LİSEDE ASLA PARTİYE GİTMEYİN! belki de bunu öğrenmek için izlenmeli (izleyenler anladı izlemeyenler susuyor :D)
13-Gündemde olduğu için izleyin bari,muhabbeti yapılırken sıkılmasınız

Nerede susup, nerede sesinizin çıkması gerektiğini bilmek için izleyin.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık