"gerçeklik, sırf sen ona inanmayı bıraktığın için ortadan kalkmaz." -hannibal

Agent Carter tartışma forumu

Tüm Forumlar > Agent Carter > Ne düşünüyorsunuz

yeni konu aç Ne düşünüyorsunuz

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Evet arkadaşlar, 2 bölüm sonunda yayınlandı. Dizi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şahsi fikrime göre konuşmak için tabi ki çok erken fakat sanki carter'ı resmen öldürmüşler dizide, savaş zamanı bu kadar güçlü bir karakterin bu hallere gelmesi çok tuhaf olmuş ki dizi de de bundan bahsediliyor yani düzeleceğine inanıyorum.

1940 teması mükemmel olmuş, herşey çok güzeldi ( carter'ın ilk bölümde kahveyi dökmesi hariç :D ) Oyunculuklar da süper gibi, jarvis şimdilik sönük kalmış gözüküyor ama coşacağına eminim.

sahne, kostüm, oyunculuku, eskilerin havası. bence her şey çok güzel ama tabi tam bir bütünlük için en az 10 bölüm izlemek lazım bence :) Şans vermekte fayda var, marvel sonuçta ^^

Kesinlikle, agents of shield şu an efsane olma yolunda ilerliyor fakat onunda ilk 10 bölümü kötüydü, aynı şekilde bu dizinin de düzeleceğine daha doğrusu gelişeceğine inanıyorum

D.

Bu dizi tutar

Carter'ı öldürmüşler demişssin de bu diziside shield'in ilk direktörü olacak olan Peggy Carterın oluşum sürecini anlatıyor. ayrıca gerek film gere AoS'de hydraya burda da laviathan'a değiniyolar. marvel yine izleyiciyi etkileyeceği frekansı bulmuş.. zaten başröl oyuncusu bile aklanıyla izleyiciyi çekiyo. bu dizi bu sezonuyla Age of Ultrona bile zemin hazırlayacak( bakınız: jarvis, human torch, howard stark...)

S.H.İ.E.L.D'ın ana taşı olan Peggy Carter'ın savaştan ve aşkı Steve Rogers'ı kaybetmesinden sonra yaşadıklarını anlatan dizimiz beni bağımlısı yapmayı başardı. Heyecanı şuanlık çok güzel ama olayların çok güzel ilerleyeceğini ve ileriki zamanlarda S.H.İ.E.L.D'ın kuruluşunu izleyeceğimizi düşünüyorum. Hayley Atwell çok şirin bir bayan ve onu Peggy olarak görmeyi özlemiştim. Devamını heyecanla bekliyorum.

Ana karakter olsun, dizinin o havayı yansıtması olsun gayet başarılı. Çoğu yeni dizinin fobisidir zaten ilk bölümlerin izleyiciyi pek sarmaması. Ama yavaş yavaş açılıyo dizi kendine geliyo. Zamanla agents of shield'dan bile daha heycanlı hale gelicektir eminim.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık