"herkes biraz yalnızdır... en zenginin bile fakirliğidir yalnızlık... -leyla ile mecnun

Agents of S.H.I.E.L.D. tartışma forumu

Tüm Forumlar > Agents of S.H.I.E.L.D. > Aida Teorim(sizin teorilerinizi de duymak isterim)

yeni konu aç Aida Teorim(sizin teorilerinizi de duymak isterim)

Aida geçen bölümde insan beyni üzerine çalışıyordu. Bu bölümde Aida vurulduğunda acıyı hissetti ve diğerlerinin nasıl hissettiğini anladı. Büyük ihtimalle May'i denek olarak aldı. Tahminimce 2. May Aida'nın yaptığı klon yada robot. Bence Aida gerçek May'in beyni ile ikinci May'in vücudu arasında bağlantı oluşturdu, gerçek May'in vücudu uykuda ve zihni 2. May'de ama May fark edemiyor. Bence Aida'nın bunu yapmasının sebebi milletin acıyı hissetmesini önlemek ve korumak, Adia'nın amacı kesinlikle kötü değildir. Zaten ajanların canlarını kurtarmak için tasarlandı kendisi, o da sahada vurulmaları halinde onların canlarını yakmayacak çözüm bulmuş oldu :) inşallah anlatabilmişimdir. Teorilerinizi duymak isterim

Mantıklı aslında. Yani kötü bir şey yapıyor gibi görünse bile niyeti iyi. İlginç bir teori.

Sahnedeki tek hareketiyle senin teorin BAŞTAN ÇÜRÜDÜ aslında. Aida bir ajanın boynunu kırdı farketmediysen diye söylüyorum. Ajan canı kurtarmak istese ajan öldürmez kardeşim

Evet gördüm. Yüzlercesini kurtaracak, onu öldürmese herkese söyleyecekti. Bizim gibi düşünse tmm haklısın ama Aida zaten ne kadar fazla kurtarırımı düşünüyor.

çok mantıklı hiç düşünmemiştim

Aida bi bölümde beynin içine bişey yerleştirmişti acaba insanları kontrol edip zihinleriyle ilgili bişey mi yapamayı planlıyor

the 100'da da dünyanın sonunu dünyayı kurtarmak isteyen yapay zeka getiriyodu burda da öyle bi kıyametin eşiğinden dönülücekmiş gibi geliyo bana

Uç ama güzel bi teori

bilemedin krdş

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Haklı olmanı dilerdim ama,
"Kadın pisliğin teki çıktı Rıza Baba.."

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık