"bazıları asla delirmez. ne kadar korkunç bir hayat sürdürüyor olmalılar.." -barfly

Agents of S.H.I.E.L.D. tartışma forumu

Tüm Forumlar > Agents of S.H.I.E.L.D. > diziye başlamalımıyım

yeni konu aç diziye başlamalımıyım

arkadaşlar marvelin tüm filmlerini izledim ant-man dışında filmde ki shield ekibininde bulunun oyuncuları kullanmışlar bu çok hoşuma gitti ama iki bölüm izledim ve bana biraz sıkıcı geldi ilerleyen bölümlerde nasıl olacak marvel kahramanlarını görecekmiyiz yardımcı olursanız çok sevinirim dizinin hikayesini okudum ama pek bir anlam çıkaramadım

zaten film ile dizi alakalı. Civil War, Avengers vs dizide bahsedildi. Başlarda biraz sıkıcı olabilir ama 2. ve 3. sezon bayağı güzel. Ben de ilk bölümlerde sıkılıp bırakmıştım ama sonra tavsiye üzerine devam ettim ve 3. sezonu da bitirdim

kahramanlar gelmiyor diziye sadece bahsi geçiyor. Ama izlemeye değer. Inhumanlar anlatılıyor. ilk sezonun ilk bölümleri inanılmaz sıkıcı ben bırakmıştım başlarda sonra yeniden başladım sabredersen güzelleşiyor dizi

Kahramanlar bazen geliyor. Hawkeye gelecek deniliyor.

wut

Kesinlikle başla derim.

Başlamalısın.

herkes ilk sezonun sıkıcı olduğunu söylüyo lan ben en çok ilk sezona bayıldım amaa

Ya en güzel sezon ilk sezon arkadaşlar, nasıl sıkıcı dersiniz! O BENİM EN SEVDİĞİM SEZON!!

YA DAHA ÖNCE YORUM YAZMIŞIM AMA ŞU AN İKİNCİ SEZONUN ORTALILARINDAYIM BAŞLA! Özellikle marvel fanıysan

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık