"bu duvarların içinde darwin kazanır, einstein değil." -prison break

Agents of S.H.I.E.L.D. tartışma forumu

yeni konu aç Ghost Rider

Bu sezon ghost rider geliyor! Umarım öle kısaca gösterip geçmezler^^

evet doğru ve ghost rideri gabriel luna oynayacak umarim Nicolas Cage kadar muhteşem canlandirir karakteri çünkü en en ennn sevdiğim marvel karakteridir kendisi ♥

Ya bu harika olacak Ghost Rider ın büyük bir hayranıyım ve gelmesi aşırı iyi oldu inşallah bütün sezon boyunca görürüz

Bütün sloganlarında ghost rider var büyük ihtimalle konuyu çok etkiler

Umarım Johnny Blaze yerine Robbie Reyes'i seçmeleri doğru bi tercihtir, ghost rider'ımotorcu olarak bekleyecekler baya dumur olacak, muhtemelen lan bu adam araba değil motor sürüyor diye itiraz eden sivri zekalardan da bolca çıkacaktır

Ben birazcık pazarlama taktiği olduğunu düşünüyorum.Yani Robbie Reyes hikayeleri taze hikayeler 2 senedir piyasada.İnternette baktım birazcık çizerin tarzı biraz animated seriler gibi.Çizgi romanda görsellik ön planda olduğu için çizimlerin alışılmışın dışında olduğunu ve insanların bu yüzden çok tercih etmediğini Marvel düşünerek AOS 'da karakteri bize adapte etmek için diziye kattığını düşünüyorum.Ama hikayesi güzel bi hikaye Johnny Blaze hikayesi gibi yine değer verilen insanlar uğruna ruhunu satma durumu.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık