"her günüm aynı. uyu uyan uyu uyan." -the simpsons

Agents of S.H.I.E.L.D. tartışma forumu

Tüm Forumlar > Agents of S.H.I.E.L.D. > Marvel filmleri izlemedim ama diziyi izlemeli miyim?

yeni konu aç Marvel filmleri izlemedim ama diziyi izlemeli miyim?

Dizinin konusu çok ilgimi çekti. Başlamayı düşünüyorum ama çoğu yorumda MARVEL filmleri izlemeden izlemeyin gibi şeyler okudum. Bir tek yenilmezleri izlemiştim. En azından diziye başlamadan önce hangi filmlerini izlemeliyim falan söyler misiniz? Bir de MCU falan ne? Bu konuda çok cahilim birileri yardımcı olabilir mi?

marvl filmleri ve diziler bağlantılı. özellikle shield dizisi filmler arasındaki hikayeyi anlatıyor.

En azından hangi filmlerini izlemeliyim? Hepsini izleyebileceğimi sanmıyorum ama önemlilerinden bir kaç tane söyleseniz?

1- Demir Adam 3
Agents of S.H.I.E.L.D. (ilk 7 bölüm)

2- Thor: Karanlık Dünya
Agents of S.H.I.E.L.D. (8-16 arası bölümleri)

3- Kaptan Amerika: Kış Askeri
Agents of S.H.I.E.L.D. (1×17 – 2×19 arası)

4- Yenilmezler: Ultron Çağı
Agents of S.H.I.E.L.D. 2×20,21,22

5- Ant Man
Agents of S.H.I.E.L.D. 3. sezon (ilk 10 bölüm)
Agent Carter 2. sezon

(Alıntıdır :D )

1- Demir Adam 3
Agents of S.H.I.E.L.D. (ilk 7 bölüm)

2- Thor: Karanlık Dünya
Agents of S.H.I.E.L.D. (8-16 arası bölümleri)

3- Kaptan Amerika: Kış Askeri
Agents of S.H.I.E.L.D. (1×17 – 2×19 arası)

4- Yenilmezler: Ultron Çağı
Agents of S.H.I.E.L.D. 2×20,21,22

5- Ant Man
Agents of S.H.I.E.L.D. 3. sezon (ilk 10 bölüm)
Agent Carter 2. sezon

(Alıntıdır :D )

Teşekkür ederim @berke386

o saydığın filmlerin hepsini batman'in 3 filmi skip60 :)

ben de sadece iron man filmlerini izlemiştim, hatta onları da çok izlemedim sınıfta açmışlardı arada bakmıştım, tam bilmiyordum. Ama öyle çok büyük bir sıkıntı yaşamadım, anlamadığım çok az yer oldu onu da daha önce marvel izlemiş arkadaşlarıma sorarak kapatıyordum, bence hiçbir bilgi olmadan da başlanabilir. Tabii bilgin olursa daha fazla keyif alırsın o ayrı

MCU da Marvel Comics Universe demek

Filmleri izlemeden filmdeki karakterlerin originlerine bakarak ve onlar hakkında biraz da olsa çizgi roman okuyarak dizi ve filmleri daha iyi anlayabilirsin eğer sorun olursa yardımcı olmaktan mutluluk duyarım

MCU'nun açılımı Marvel Cinematic Universe. Filmlere gönderme yapıldığından izlersen senin açından daha iyi olur, göndermeleri anlarsın en azından. Ama onun dışında izlemesen de olur, çok sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum.

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık