"tonight is the night!" -dexter

American Horror Story tartışma forumu

Tüm Forumlar > American Horror Story > 1. Sezondaki Mantık Hatası

yeni konu aç 1. Sezondaki Mantık Hatası

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Ruhların o evden çıkamaması gerekmiyor mu? Yani çıkamadıkları için o evdeler. Tate ve Violet kumsalda birlikte vakit geçirmişlerdi. Hatta Tate'in öldürdüğü çocuklar geldiğinde Tate iki kez daha çıktı. Nasıl oldu? Ben mi yanlış anladım acaba... Bir de Ben de Vivien da mavi gözlü Violet kahverengi. Tamam düşük bir ihtimalle olabilir çocukları. Ama çook düşük değil mi...

Çok dikkatsizce izlemişsin diziyi. Farkındaysan çıktıklarında Cadılar Bayramıydı. Cadılar Bayramında Evden çıkabiliyorlar. Hatta fark ettiysen 5.bölümün sonunda bütün ruhlar evin dışından içine giriyorlardı. Atlayarak mı izliyorsunuz anlamadım ki gayet açıkça belirtmişler. Ve ikinci olarak düşündüğün çok saçma bir şey ama mavi gözlü birinden kahverengi biri çıkma ihtimali evet var. Hemde düşükte değil.

Dün gün boyu hiç kalkmadan izledim diziyi aklım karışmış sanırım o yüzden. Evet cadılar bayramıydı. Haklısın. O mavi-kahverengi göz olayı da ilkokulda öğrettiler mendel diye. Ama şimdi baktım da resmen o da öyle değilmiş zaten.. Teşekkürler. Üslubun bir miktar suçlayıcı olsa da sonuçta aldım cevaplarımı :)

Ben ve Vivien mavi gözlüyse Violetinde olması gerekiyo. Ben fark etmedim ama olmak zorunda. Mavi çekinik gendir fakat ebeveynlerden baskın gen gelmediği için çocuğunda çekinik gene sahip olması gerekir.

hayır gerekmiyor ikisinden birinde baskın gen varsa yüzde 25 baskın gel olabilir

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Hatta hizmetçi annesinin galiba yanına gidiyor orada diyor zaten sadece cadılar bayramında yanına geliebiliyorum diye

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık