"bir kız sadece arkadaş olmak istiyorsa bu, seninle bir şeyler yapmak istediği ama sevgili olmayacağıdır." -that 70's show

American Horror Story tartışma forumu

yeni konu aç 1.Sezonla ilgili

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Evet birkaç soru işareti var... Eğer herkes öldüğü yaşta kalıyorsa Ev'de; yaşlı hizmetçi neden yaşlı?
Arada bir genç tamam ama bolca da yaşlı...

Kafama takılan ikinci şey ise Tate'in öldürdüğü gençler evde ölmediği halde kısılıp kalmış bu dünyaya. Acaba onların öldürüldüğü okul da mı ruh kapanı görevi görüyor? Eğer öyleyse orada okuyan yüzlerce meraklı melahat öğrenci bunun farkına nasıl varamıyor? Yorumlarınızı bekliyorum...

birinci soru benimde kafama takıldı cevabı yok bende de :D ama ikinci soruna şöyle bir açıklama getirebilirim ki, o bölüm cadılar bayramı bölümüydü yani amerikan inançlarına göre o gün tüm ruhlar serbestçe dolaşabiliyorlar, sadece o bölümde gördük onları zaten çünkü vahşice öldükleri için bu dünyada kalmışlar ve o gün de katillerine hesab sorabildiler, bunu şurdan da anlayabilirsin, tate ve gay sarışının bir konuşmasında "yine özgürcee takılabilmek için cadılar bayramını beklememize gerek yok yakışıklı" :D

Örnekleme sayesinde daha iyi anladım teşekkürler :D

Hizmetçi "günahlarından" dolayı öyle görünmeyi ve ev sahiplerine hizmet etmeyi seçmiş.

tate cadılar bayramında violetle beraber plaja gitmişti. hatta öldürdüğü çocuklar onu orda sıkıştırmıştı. bu nasıl oluyot?

Bende ilk bölümdeki ikiz erkekler kimdi onu anlayamadım

Benim anlamadığım evde ölenler evden çıkamıyorsa Tate nasıl Dr. Harmon la konuşmak için dışarı çıkabildi ????

1) Cadılar bayramında tüm ruhlar serbest kalıyor, Tate ve Violet da bu sayede evden çıkabilmişti.

2) İkiz erkekler eskiden o evde yaşayan, sonra evin içinde öldürüldüğü için o evde hapsolan ruhlardan.

3) Dr. Harmon için dışarı çıkmadı çünkü Dr Harmon evin sahibi ve ofisi de evin odalarından birinde.

3. yazdığında hata var dışarı çıktılar tek bir kere kafede açık alandaydılar.

1. sezonu uzun zaman önce izlemiştim, o bölümü hatırlamadığım için bir şey söyleyemem

@renklikum o bölüm cadılar bayramıydı yani o gün çıkabiliyor.
Bu arada temizlikçi bence Cesedi evin toprağının altında gömülü olduğu için yaşlanıyor bana öle geldi sonuçta bedeniyle aynı yerde.

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık