"Biz ikimiz ayrı ayrı çok güzel şiirleriz fakat bir araya geldiğimizde bir devrik cümleden ileri gidemiyoruz" - Leyla ile Mecnun

American Horror Story tartışma forumu

yeni konu aç 3. Sezon/Coven

Çoğu kişiden en güzel 3. sezon gibi sözler duydum. İzlemeli miyim? Ya da hangi sezonları izleyeyim?

bence her sezonu izle bir şey kaybetmezsin ama illa sezon söyle dersen en korkutucu, dizinin ismine yakışan ve en kaliteli sezon 2.sezon. Kesinlikle izle derim.
Ve bence en güzel sezon 5. sezon. Eğer birkaç bölüm izleyip beğenmezsen yine de devam et çünkü mükemmel bir sezon. Zaten reyting için bitirmeleri üzücüydü.
1. ve 3. sezonu izlesen de izlemesen de bir şey kaybetmezsin. tabi bu benim düşüncem.
4. sezonun daha yarısındayım ama herkes 4. sezona kötü diyor, öyle bir şey yok. Gayet güzel.

Yani 3. sezona ''en güzel''yorumunu ilk defa senden duydum şu an çünkü bence en kötü sezon ve genelde çoğu AHS izleyicisi aynı kanıya varıyor. Bence de her sezonu izleyebilirsin ki zaten sadece oyuncular için izlenir yani.
Ama 2. sezondan sonra en sevdiğim benim de 5. sezon oldu kesinlikle.
Bu arada reyting için bitirdiler kısmını anlayamadım. Zaten her sezon 12-13 bölüm sürmüyor mu?

en güzeli degil fakat güzel benim sıralamam 1.asylum 2.murder house 3.coven 4.hotel 5.freakshow

ben ilk üç sezonu izledim ve en güzelileri 1. ve 3. sezonlar

2 ve 3 en harikaydı bence 4 ve 5 te güzeldi 1 en sevmediğim

3.sezon gayet güzeldi. Sevdiğim sezonların arasında ama en güzel sezonlar 2 ile 5. 3.sezon da kötü değil ama gayet güzel. Tek kötü sezon var oda 4

evet bencede coven en güzel sezondu ama asylumda çok güzeldi diğerleride öyle ama freak show a pek ısınamadım

en iyisi 1.sezondu bence birde 6.sezon

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık