"seninle olduğum zamanlar dışında hep yalnızdım." -spartacus

American Horror Story tartışma forumu

yeni konu aç AHS: HOTEL Teori

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Arkadaşlar son sahnede sizde gördünüz iki karakterimizi kaybettik ve gelecekte canlandıklarına şahit olduk. Sizce de bu sezonda doğaüstü güçler var mı? Ben Gaga nın canlandırmaya benzer gücü olduğunu düşünüyorum. Veya aynı Murder House daki gibi geri gelebilme olayını. Yani aslında iki sezonda da Gaga kilit noktası olabilir. Zaten sezonda Murder House a ziyaret olduğunu biliyoruz ayrıca Marcy de göründü. Siz ne düşünüyorsunuz?

ben dizinin sonunu izleyemedim sadece ilk 40 dakika sen bu sitedenmi izledin yarısı var gibi görünüyor çünkü ama haklısın doğa üstü şeyler konunun kilit karakterleri mat ve lady gaga ile ilişkili bir büyücülük yada ona benzeyen şeyler var kesin zaten.İlk bölümde evan peters ilk 40 dakikada yoktu sonlara doğru varmı acaba? yardım edersen çok sevinirim

ben dizinin sonunu izleyemedim sadece ilk 40 dakika sen bu sitedenmi izledin yarısı var gibi görünüyor çünkü ama haklısın doğa üstü şeyler konunun kilit karakterleri mat ve lady gaga ile ilişkili bir büyücülük yada ona benzeyen şeyler var kesin zaten.İlk bölümde evan peters ilk 40 dakikada yoktu sonlara doğru varmı acaba? yardım edersen çok sevinirim

Aynen bence de otelde geri dirilme gücü gibi bişey var ilk sezondaki gibi. Ryan zaten bağlantılı sezonlar dedi. Ama Gaga'nın özel güçleri var mı bilmiyorum bence olmasa daha iyi :)

Evan ilk bölümde yok

Ama Matt'in otel dışına çıkabildiğini ve sally nin otelin dışında öldüğünüde hesaba katmamız gerek.

Gaga'nın son sözüne bakarsak bence geri getirme gücü varmış gibi duruyor.

Oyun odasındaki çocukları Gaga'nın sandım başta ama polisin kayıp çocuğu da ordaydı. Vampirimsi bi şekile dönüştürmüş çocukları ama AHS gibi efso bi dizi vampirle uğraşmaz diye düşünüyorum.

Vampirlerden bahsetmiyorduk ama @bernaaabulut :/

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık