"şiddet kendi iyiliği için hiç bir sonuca varamaz." -oz

American Horror Story tartışma forumu

yeni konu aç Başlamalı Mıyım?

Arkadaşlar bir çok kişi önerdi bana bu diziyi ama ben yinede kararsız kaldım. acaba zaman kaybı mı olur ? yoksa beğenir miyim ? sizce başlamalı mıyım?

evet başla

hemen başlaaa

hemen başla özellikle 3.sezonu şiddetle tavsiye ediyorum cadı,büyü vs.. şeyleri anlatıyor ama sen ilk olarak 1.sezondan başla biraz sıkılırsın ama fikrin değişecektir.

İlk üç sezonuna bayılıyorum fakat dördüncü sezonun il bölümünü beğenmedim ve açıkçası bıraktım şimdilik ama başlamanı tavsiye ederim

1. sezon da ilk 1 ve2. bölüm sıkıcı gelebilir ama sabret. Sonrası gayet sürekliyici, gizemli ve merak edici bir hal alıyor. 2. sezon tamamiyle süper bir sezondu.

hemen başla

Başla tabiki durduğun kabahat :D

Başla bence de 1. ve 2. sezon efsaneydi 3.sezon cadıları anlattığı için biraz klasik kaçmış yinede izlemeni tavsiye ederim. Ben 1 haftada bitirdim :D

Çoğunun dediğine bakma,3.sezon en zayıf ve utanç verici bir sezondur AHS'için.Zaten senaristlerde gelen tepkiler nedeniyle formatı psikolojik-drama çevirdiler,piyasada devam eden en iyi 5 diziden biri,başmalan için başka bir demeye gerek yok

Kesinlikle başla ben ilk sezonu 2 günde bitirdim şimdi ikiye başladım. Oldukça sarıyor. İlk sezonun konusu güzeldi , ikiye başladım ilk bölümü pek beğenmedim ama konu olarak hoşuma gitti.

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık