"einstein 'iki şey sonsuzdur' demiştir. evren ve aptallık. ben şahsen aptallığın sonsuz olduğuna tanık oldum." -teen wolf

American Horror Story tartışma forumu

Tüm Forumlar > American Horror Story > diziye 5. sezondan başladım

yeni konu aç diziye 5. sezondan başladım

abi başlıkta olduğu gibi 5. sezondan başladım ve şuan da günceldeyim, neden mi 5 ten başladım? çünkü hem arkadaşlarımın bende oluşturuduğu önyargı, hem de lady gaga nın da dahil olduğu böyle badass bi seriyi güncel izlemek istiyo olmam. Sizleri "boşoylor koçoror moyom" gibi geyiklerle yormadan soruyorum, abi spoiler verebilirsiniz sorun yok, hani diyolar ya 5. sezondan 1. sezondan 3. sezondan falan göndermeler var, he haniben o sezonları izlemediğim için böyle hardcore bi izleyici bana o göndermeleri anlatabilir mi? çok makbule geçer...

Ya 1 2 3 4 ü izlemeden de olabilir anlayabilirsin kesinlikle ama ben 5. sezonu öyle çok sevdiğimi söyleyemeyeceğim 2 daha çok hoşuma gitmişti tavsiye ederim.

dizinin önceki sezonlarıyla baglanıtısı yok varsada hiç rastlamadım yani rahat lıkla izleyebilirsin ama onceki sezonlar 5. sezona göre daha iyi özellikle 1.sezon ve , 3 veya 4 müydü hatırlamıyorum sirk sezonu vardı oda idare eder ama 5. seon hala durgun.

yani 5 bittikten sonra diğer sezonları izlemeye geçersen dersin ki ben neden böyle bi hata yaptım neden önceden izlemedim falan filan yani 5. sezonda kimi getirseler eski tadı vermedi bana

diziyi sadece Lady için izliyosan izleme

anlama bakımından bişe kaybetmezsin ama sonradan çok pişman olursun emin ol

gençler yorumları okudum, şimdi 1. sezondan başlıyorum diziye, tavsiyeleriniz için teşekkürler! umarım dediğiniz gibi pişman olmam...

@violetstonem yorum atmaktan vazgeçirdin valla heryerden fırlıyosun

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

1. sezonla tek bağlantısı Cinayetler evinde doğuyor bebeği o onun dışında izleyebilirsin anlamama gibi bi durum olmaz

@sarahsupremess ah ne mutlu bana canım benim dizilab sen ve senin ergen yorumlarından kurtulur

Ahs'nin 5.sezonundan başlayıp,yada başka dizilerde de bunun gibi böyle sezon atlayarak izlediğini söyleyenler,Kesin ortamlarda 'Ahs'yi izliyorum',
'shameless harıka dizi kanka ya' ,'nasıl yapmışlar ya' falan diye muhabbetlerde açıyorlardır şimdi... :(

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık