"söz veremem ama denerim, denemeyi denerim." -bart simpson

American Horror Story tartışma forumu

Tüm Forumlar > American Horror Story > JESSİCA LANGE AHS'DEN AYRILDI !

yeni konu aç JESSİCA LANGE AHS'DEN AYRILDI !

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

AHS'den ayrılma ihtimali uzun zamandır konuşuluyordu. Ancak bu iddia şimdiye kadar resmen onaylanmamıştı.Geçtiğimiz günlerde PaleyFest'teki American Horror Story paneline katılan Jessica Lange dedikoduları doğruladı.Ve Lange "Artık işim bitti. Harika bir yolculuktu. Canlandırdığım dört karakteri de çok sevdim. Yazarları, Ryan'ı ve tüm bunları çekmenin çılgınlığı çok güzeldi." Diyerek AHS'deki son konuşmasını yaptı.

Yani maalesef gerçek bu,konuk oyuncu olarak bile gelmeyecek.Onun yerini Lady Gaga doldurmaya çalışacak.Ama ben emin değilim,Jessica olmadan AHS olamaz!

Lady Gaga saçma bir hamle,sadece reytingler için kadroda ancak AHS her sene kaliteli isimlerle çalıştı,Jessica Lange'ı bende beğeniyorum ancak yaşıda hayli var,ve her sene sanki hep aynı karakteri canlandırıyor gibi gelmeye kabak tadı vermeye başladı.Bu seneki kadrodan ümitliyim

Kathy Bates,Angela Bassett,Sarah Paulson ve Evan Peters gibi kaliteli isimlerin yanına Matt Bomer,Cheyenne Jackson gibi isimlerde katıldı,Ryan Murph 5.sezonun senaryosunun çok kaliteli olduğunu söylüyor,ben ümitliyim

5.sezonda da olucak sanıyodum ?

5.sezonda ara ara rol alacakmıs sanırım ladg gaga nın yaslılıgını konuk olarak canlandıracagını okudum

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık