"bu şey nasıl uçurulur biliyor musun?" -doctor who

American Horror Story tartışma forumu

Tüm Forumlar > American Horror Story > Neden Ahs anlatsana biraz

yeni konu aç Neden Ahs anlatsana biraz

Yorumlarda hayli belli olan klasik cw(supernatural,vampire diaries,the 100) izleyicileri american horror story'i neden izlerler bunu düşündüm ve gerçekten bu dizinin ne anlatmak istediğini anlayan arkadaşlarda bana hak vericek.Malum ilk sezon bol gerilim içermesine rağmen bu kitle içinde yoğun romantik sahneler daha ön plandaydı,bu yüzden bu kitle(evet onları ötekileştiriyorum),bu sezondan sonra dizinin fanı oldular,ancak senarist abilerimiz bu diziyi kesinlikle onlara göre yapmadı,zaten 2.sezonu bu kitle pek beğenmez,3.sezondada cadılar,evan peters derken hafif hoşlarına gitsede 4.sezonda AHS' iyice psikolojik-drama evrilerek bu kitleyi sevindiremedi.Kendilerini çok iyi bilen arkadaşlara sesleniyorum,5 ve ondan sonraki sezonlar gerilim ve psikolojik ağırlı olucaktır arkadaşlar,en baştada dediğim gibi yanlış yerdesiniz cw kanalı tam size göre.Sadece sizi düşünüyorum,yanlış anlamayın

Zaten diziyi romantik , aşk , dram diye izleyeceklerse izlemesinler. Aşk arıyorlarsa Türk Dizilerini bolca izleyebilirler :D

konuya abone kullanıcılar 1

Yukarı Çık