"dünden ders çıkar, bugünü yaşa, yarın için ümitlen." -albert einstein

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > 4.Sezon mantık hatası

yeni konu aç 4.Sezon mantık hatası

2.Sezon da oliver Tommy'nin mezarına gittiğinde ölüm yılı 2013'dü ama 4x2 bölüm de Sarah ölüm yılı 2007 Sarah ilk 2.sezon da çıkmıştı black canary olarak.

ama sarah oliver'la teknede kaybolduktan sonra mezar yapılmıştı bu yüzden ölüm yılı 2007.

Tekne batınca öldü zannediliyor o yüzden 2007 doğru tarih. 5 sene ada macerasının ardından 1.sezon 2012'yi anlatıyor.. 2015 yılındayız ve 4.sezon devam ediyor. Tarihler tutarlı.

nasıl izliyorsunuz diziyi, yahu? sarah tekne kazasında öldü biliniyordu, tekne kazasının olduğu sene 2007. ee mezar taşına da otomatik olarak o tarih yazıldı. zaten mezar boştu, spedy'nin onu öldürmesinden sonra aynı yere gömülünce tarihte değişim yapılmadı. amma sasılık yahu. daha iki bölüm yayınlandı, adam hemen kanaat getirmiş mantık hatası olduğuna. bir dur, bir araştır önce.

@seyma32 Bazılarımızın geleceği düşünmek,sıkıntı çekmek için vakti oluyor herkes senin gibi boş vakitli değil.Bu tartışma da burda biter!

@sessizasker bence bu işsizlikle alakalı değil arkadaşım. Diziyi izleyerek bir zaman harcıyorsun belli ki her hafta 45 dakika kadar. izlerken boş beleş değil azıcık dikkatli izlesen Sara öldüğü zaman Laurel'ın oraya gömdüğünü hatırlarsın. Sonra çıkıp burada boş beleş başlık açıp laf eden insanlarda ay ben çok meşgulüm gelecek melecek işsiz değilim geyiği yapmazsın.

@aysin.karaman tartisma simdi bitmis :)

Vaktin o kadar değerliyse 45 dakikanı fantastik dizilere harcama arkadaşım harcıcaksanda hakkını ver,o bunu dövdü bu bunu öldürdü uu kart atıyo uu ok atıyo diye izliceğinize az daha dikkatli izleyin böyle komik duruma düşmeyin.

@aysin.karaman İşsizim geyiği yapan olmadı hatta "işsizim" bile demedim.Bu milletin tek 2 sorunu sanırım okumamak ve okuduğunu anlamamak.Komik duruma düşecek mişim ne oldu şimdi bütün dünya'ya rezil mi oldum ben?

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık