"bu da bir rüyaysa, beni uyandırmaya çalışan herkesi öldürürüm." -game of thrones

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Arrow 5. sezon

yeni konu aç Arrow 5. sezon

Arkadaşlar 5. sezon villaini sizce kim olacak, hep bir önceki sezon ismini duyduğumuz, ancak ön plana çıkmamış birisi oluyordu ama bu sezon o potansiyelde birini göremedim. Acaba villainlerin birleşme ihtimali varmı? Ula keşke Batman'in düşmanları gibi deli, kafayı sıyırmış birileri olsa. Hep akıllı nereye kadar değil mi ?

Adı James olan bir karakter gelecekmiş. Ancak henüz başka bilgi çıkmadı

Arkadaşlar öncelikle bu spoiler değildir. İMDB Arrow sayfasında 5. sezon için Oliver Queen, Bruce Wayne ( Batman ) ile tanıştığı ve adadan Slade Wilson'un kaçtığı aynı zamanda Ra's Al Ghul ile ilgili bazı bilgiler ve Malcolm Merlyn ile Damien Dark hakkında bazı şeyler yazmakda. Ondan dolayı bu sezon böyle geçti ama yeni sezon efsane olucak. Ondan dolayı izlemeye devam edin..

SPOİLER!!!!!!!!! FLASH 2.SEZON FİNALİNİ İZLEMEDİYSENİZ OKUMAYIN

flash zamanı değiştirdi arrowda değişir %99. Ondan Bruce wayne ile tanışması muhtemel. Dc kahramları gelmeye başlıcak gibi duruyor. justice league e doğru gidiyoruz gibi duruyor

@Taha Özcelik aynen kardeş gördüğümüz bildiğimiz her şey yalan oldu artık. Earth-2'deki gibi Arrow Oliver'in babası olursa şaşırmam artık. Çünkü çr'de Batman Bruce Wayne'nin babası oluyordu ,bu Barry salağının zaman akışını değiştirmesinden sonra.

@SladeReisSker Batman?
DC bu kardeş. İçi gizemli yazarlar ve çizerlerle dolu. Öyle bir şey olacağını düşünüyorsan büyük bir yanılgıya geliyorsundur. İyi düşün bence. The Flash'ta ilk bölümlerde Oliverin babasını Green Arrow filan yaparlar. Son bölümde de Flash Oliver'e babasının yazdığı bir mektup gönderir. Bir sezon da herşey tatlıya bağlanır.

şahsen ben yeni sezonu izlemeyi düşünmüyorum çizgi romandan ayrıldı felicityi çok fazla abarttılar laurelın gitmemesi lazımdı

@omercanserbest Laurelin yaptıklarından sonra gitmesi gerekiyordu. Yoksa Arrow serisi seyircisi için biraz daha psikoloji bozukluğu bırakırdı. Çizgi Romanda nasıl bir Laurel var bilmiyorum ama dizi de sanki çakma kahramanı oynayan bir Laurel izledik 4 sezondur.

@omercanserbest laurel geri gelecek zaman değişti barry değiştirdi. bundan Arrow Flash Legend of Tomorrow etkilenecek diye okudum. Eğer doğruysa felicity den kurtuluruz comiclerdeki gibi laurel oliver ilişkisi başlar. Zaten thawnenın gazetesinde Bruce ve oliver şirket birleştirdi diye bir yazı vardı hatırlarsan buda umut veriyor.

''the CW renewed just about everything on the roster, including The Flash Season 3 and Legends of Tomorrow Season 2! Supergirl is joining the superhero party on the network, too, and there will even be a massive crossover between all four shows!''

bu yazı arrowla ilgiliydi ondan arrow yazmıyor

@fırtıNaruto34 ben de aynı şeyi dedim zaten, yazdığımı okursan kardeşim. Aslında Arrow bildiğin çakma Batman, Supergirl'i de Superman yerine koyarlar diye düşünüyorum. Ancak villainler kim olur, Wonder Woman' kötü olarak kim karşılar, Flash'ın zamanda geriye gitmesine kim engel olur, bir fikrim yok. Dediğin gibi sağlam yazarlar, çizerler şart, paradoxu dizi evrenine yansıtmak gerçekten zor olacak.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık