"üzgünüm ama gayet mantıklı konuşuyorum. sadece siz anlayamıyorsunuz." -doctor who

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Arrow 'a ya dizisini geri versinler ya da kendi spin off unu versinler

yeni konu aç Arrow 'a ya dizisini geri versinler ya da kendi spin off unu versinler

ilk iki sezonu gayet sağlam ve kaliteli giden dizinin gidişinden çoğu kişi gibi ben de memnun değilim hala severek izliyor muyum evet izliyorum ama olumsuz eleştirilerim de var tabi 4. sezon Felicity ve değerli annesi Donna Smoakların sıkıcı gereksiz durumlarıyla dolu ok atmadan bölüm bitirdikleri bile oldu ki o, ok mevzusunu aştılar artık umarım 5. sezon da arrow u da görürüz

Olay ok atmadan ibaret olsa yine iyi, güzelim diziyi sihirli anneme çevirdiler son sezonda. Bakalım 5. sezon konumuz ne olucak

aynen bende dizinin gidişinden memnun değildim 1 ve 2. sezonda ki tadı alamıyordum ama yinede severek izlediğim diziler arasında ama bu sezon final gayet güzeldi ve zevk alarak izledim umarım 5.sezonu pembe diziye çevirmezler inşallah

Kardeş dizi gerçekten çok bozdu haklısın.Yahu senarist olacak orospu evlatları analarını siktiklerim siz bu zamanında yan karakter olan Felictyi başa geçirdiniz.Onuda geçtim şimdi annesinide getirmişler.İki memesini açıyor başrol oluyor orospu cocukları.İlk 2 sezon Felicty gerçekten çok tatlıydı.Yan karakter olarak.Ama her sezonda götümüze götümüze sokmaya başladılar abi yeter artık.Bak bu dizinin kurtarılması için ölmesi gerekenleri sayıyorum üşenmeden:

-Felicty
-Felicty'nin kaşar annesi
-Diggle ve tüm ailesi(Adamın kendini suçlamasını izlemekten bıktım artık)
-Thea(Götü boklu kahraman.Koskoca Arsenal varken bu kaşarı getirdiler.)
-Malcom Merlyn(ilk sezondan sonra hiç geri gelmemeliydi.)
-Şu Curtis denen yarım akıllı
-Kısacası Oliver Hariç hepsi ölmeli.Belki komiser Lance kalabilir.

Fark ettiyseniz ilk 2 sezonu açın izleyin adada geçen flashbackleri ne kadar dört gözle beklediğinizi fark edeceksiniz.Şimdi flashbackleride bok ettiler.Kimin umrunda durumuna getirdiler.Dizinin kurtulması için öncelikle gereksiz elemanlardan kurtulması gerek.

Green Arrow tek başına çalışır bunu bozduklarında bozuldu dizi.

ya önceden yalan falan söylüyordu hadi heyecan oluyordu gizlice yapıyordu felictiy i çağırıyordu falan iyiydi moira hiç ölmmeliydi ailenin daha fazla sırrı olup bunlar anlatılmalıydı ilk sezon sadece suçluları yakaladı thea hiç kahramn olmamalıydı arsenal hiç gitmemeliydi 2. sezon slade vardı gene güzeldi sara falan derken geçti 3. sezon adam adam dağdan düştü karlı havada çıplak bir şekilde birde göğsünde kılıç yarasıyla 2 ilaçla iyleşti sonra 10 senelik suikastiçelir birliğinde olan malcomda kılıç dersleri aldı sonra 100 senelik ras al ghulu yendi 4. sezon felictiyle ilişkiisnden başka bişey izlemedim ben en etkilisi laurelin ölümüydü koca sezonda yok felicty sakat kaldı hemen iyleşti yokfelicty nişanı attı gene nişanlanmaya çalıştılar yok anesiyle quentinin saçma sapan bir ilişkisi var ve birbilerine gram yakışmıyorlar bok gibi bir sezondu yani

Ben senaristin seneryoyu eliye yazdığından şüpheliyim

ya arrow tek çalışmaz ama team arrow dediğin BLACK CANARY ve ARSENAL ile olur ya Diggle da sıktı arık

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

dizinin sıktığı noktalar var evet haklısınız. mesela bir olay olunca herkes kendini suçluyor ya da sürekli aşk meşk geçiyor. bunlar sıktı evet ama diggle arrowun kardeşi gibi o ölmemeli bence. yani zaten bu ölümler diziyi kötüye götürüyor. mesela slade ölmedi diyelim şu an dizi daha heyecanlı olurdu. adadan biraz daha olay anlatılabilirdi böylece. şimdi şu ölümsüzlük meselesi çıktı. önüne gelen kendine gelen kurşunları eritiyor. onun yerine slade in aldığı sıradışı ilaç gibi ilaçlar gelebilirdi. ya da bir benzeri. evet kötü bir sezondu ama kalkıp senariste küfretmek niye? bu işin sorumlusu izleyenler. senaristlerin felicity oliver aşkı yapmasının sebebi senaristlere giden mektuplar. 12 yaşındaki kız erkekler izlerse bu dizi tabiki olay pembe diziye döner. dizide rayından çıkar. bana kalırsa dizi standart bir hal aldı aslında kötüye gitmiyor. sadece başta çok iyi başlamıştı. bu dizinin heyecan kazanması içinde birinin ölmesi değil bence geçmişte ölmeyip ortadan kaybolan biri geri gelmelive birkaç sır oluşmalı. şu an merak ettirmiyor dizi. hep aynı dövüş sahneleri geçiyor. oliverın klasik konuşmları felan bunaltıyor. şu damien darkhın büyüsüne karşı koymayı öğrenmeye devam edebilirdi oliver. o heyecan getirirdi. bu adama bişeyler öğretmek lazım bence. heyecan ancak böyle şeylerle geri gelir. sürekli birileri ölünce daha çok sıkıyor. tommy niye öldü mesela. oliverın arrow olmasını o da görebilirdi. farklı bir hikaye çıkardı. çok fazla kurgu var. bu kadar çok seçenek varken senaristler en aşk ve duygu dolusu yerine umarım en heyecanlı olanı seçerler. iyi seyirler...

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık