"özür dilenmesini pek umursamıyorum." -house m.d.

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > ARROW EKİBİNE NOT

yeni konu aç ARROW EKİBİNE NOT

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Tamam DC evrenindeki Green Arrow'da çok maskeli kahraman olabilir ama illa comics i uyarlamak zorunda değilsiniz.IMDB'de 200 binin üzerinde oy alan bir diziyi sadece DC hayranlarına yönelik değil de diğer dizi severlerin ilgisini çekebilcek türde bir senaryoya götürmelisiniz .Yani demek istediğim herkesin sırtında ok çantasıyla gezmesi olayı DC evrenini takip etmeyen biri için oldukça komik ve çocukça gelir .DC evrenini iyi bildiğim halde bana ilk sezonu gerçekçilik açısından iyi bir dengede olan dizinin gittikçe maskeli adamların balosuna dönüştüğünü hissediyorum . Arrow ekibine duyurulur.

arrow ekibinin burayı okuduğunu sanmıyorum ama 1. sezon konusundaki fikrine katılıyorum mesela kont süper güçleri olan biri onu normal villain gibi göstermişlerdi öyle daha güzeldi, flashın gelmesi felan iyice bozdu o havasını.

Bencede ilk sezon DC evrenini değil Arrow'u anlatıyodu ama gittikçe evrenin içine daldılar bu da bence konuyu çok dağıttı

bina patlıyor 1 saniye gösteriyorlar. efektler pek iyi değil o yönden biraz dandik olmaya başladı.

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık