"+yaşlanıp yalnız başına öleceksin. -uyardığın için teşekkürler." -the big bang theory

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Arrow Flash ve Supergırl

yeni konu aç Arrow Flash ve Supergırl

ŞÖYLE BİR TEORİM VAR CBS VE CW ORTALKLIĞINDAN SÖZ EDİLDİ.EĞER VİBE DÜNYALAR AÇIYORSA O ZAMAN SUPERGIRL YARDIMA GELEBİLİR SADECE FLASHE DEĞİL ARROWADA YARDIM EDER ÇÜNKÜ DAMİAN DARHK GÜÇLÜ ACABA SUPERGIRL ARROW VE FLASH BİRLEŞİRSE ZOOM DARKHA KARŞI OLUP SEZON BİTERMİ veya LEGENDS OF TOMORROW EKİBİ GELİP OLUR MU

ay inşallah gelir ya supergirl ve arrow efsane olur sezon finali için yaparlarsa böyle bir şeyi...

farklı dünyalar bence çok zor ama olabilir nede olsa hayal ürünü olabilir yani ama yapmazlar ya zannetmiyorum

Aynen baya iyi olur çünkü arrow yeterince pembe dizi olmuştu, supergirl de gelirse çocuk dizisi de olur. İnş olur ya

Beyler merak etmeyin supergirl beni çağırdı metropolisden kalktım geldim hepsini sikecem merak etmeyin ama kripton zırh verirseniz bunlara yemin ediyom karışmam sizde anca üzülürsünüz ben işi gücü bırakıp geldim bak daily planet zaten maaşı kesti zamda yapmıyo patron anca superman uç dünyayı kurtar biride çıkıp demiyoki sen ne yiyon açmısın tokmusun anca ev yanacağı vakit superman birinizde superman gel sana bi çay ısmarlayam yok bırak amk neyse şunlara bi yardım edem loisciğim ve diana istedi yoksa etmemde

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık