"eğitim, okulda öğrendiklerinizi unuttuktan sonra aklınızda kalanlardır." -albert einstein

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Arrow Sezon Finali Hakkında

yeni konu aç Arrow Sezon Finali Hakkında

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Şimdi lazerusla mı diriltecekler.

Başlığa dikkat etseydin daha iyiydi adamlara spoiler vermiş oldun :D

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Harbi başlığın kendisi spoiler olmuş dikkat et :D ölmedi ki zaten öldüyse diriltemezler lazarus sadece ölmek üzere olan canlıları iyileştirebilme özelliğine sahip, ölüleri diriltemiyor. Dizi muhtemelen birkaç hafta sonrasının Starling'inde başlayacak Arrow'suz bir şehri gösterecek hatta belki de Arrow'un yokluğunda Atom'u ortaya sürebilirler. Bence ya nehre falan düştü ya da tutundu falan bir yere yani bir şekilde o yükseklikten aşağı çakılmadan kurtulmuş olacak. Sonra da biri yardım edecektir ya kendi ekibi onu takip etmiş çıkar ya da o japon yardım eder. League of Shadows artık arrow u öldü kabul ettiği için onlardan bir yardım gelmeyecektir.

@arsenal94 Jason Todd aka Red Hood istersen birazcık bi bak bu elemana lazarus diriltebiliyor.Ki o yükseklikten nehre düşerek kurtulursa neden Ra's diziye geldide neden Oliver'ı öldürde ne alaka maydonoz olur.Birisi tarafından lazarusa götürülcek ve kabuum Oliver Queen is alive

Arkadaşim oliver neden ölsün allah aşkina azcik mantik yürütün dizinin zirve yaptiği nokta şuan burasi burda oliveri öldürmek hangi yapimci cesaret eder

Biraz garip ama muhteşem heyecan var harika bir yapım acayip aşama kaydetti.

@enigma Comiclerde bu durum değişebilir olarak sunuluyor o yüzden tam bir bilgi yok ama genel olarak sadece canlı ölmemişse lazarus işe yarıyor. Deathstroke un League of Shadows u ele geçirmek için üslerini basıp Ra's i öldürdüğü bir comic serisi var hatta animated movie sini de yaptılar yanılmıyorsam Son of Batman adında. Orada Ra's ölüyor ve lazarusa bedeni sokulduğunda geri dönmüyor, ölü olarak kalıyor bu yüzden League kızı Talia'ya kalıyor.

@arsenal94 evet izlemiştim onu güzel bi animated movie idi.Bu noktaya getirikleri bi başrolü başka şekilde 'diriltemezler'.Yani o kılıç darbesini yiyip o yükseklikten düşen insan oldu geri dönemez.Nehir,çay,dere falan olacak iş değil.Ya o Japon arkadaşı ya da başka birisi lazarusa sokucak başka bi ihtimal gelmiyor aklıma

10.bölüm fragmanı yayınlandı.kesinlikle ölceğini düşünmüyorum.ama starling şehri azıcıkta olsa arrow'suz kalacak gibi görünüyor.felicity evlenmeden dul kaldı :D

Tek sorucağım soru oliver yaşıcak mı ?

@arsenal94 ün ilk başta yazdıkları mantıklı geldi. siz çok komplike şeyler düşünüyorsunuz

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık