"oz’un geri kalanında kimse kendisine davranılmasını istediği gibi davranmaz." -oz

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Arrow’un 100.Bölümünün Adı "Invasion!"

yeni konu aç Arrow’un 100.Bölümünün Adı "Invasion!"

Arrow’un 100.bölümüyle ilgili açıklamalar yapan Mark Guggenheim, bölümün crossover zamanına denk geleceğini belirtti. Crossover'ın esinlendiği nokta 1988 yılında DC Comics tarafından yayınlanan Invasion! serisi. Guggenheim hayranlarının bu bölümlere heyecanlanmaları gerektiğini söylüyor.
Tüm süper kahramanları bir araya getirecek olan bu bölümde, Arrow, Flash, Supergirl ve diğer tüm süper kahramanlar DC Comics evreninin uzaylı kötü adamları Dominators’a karşı savaşacak.

Peki Kim Bu Dominators?

Dominators ya da toplu adlarıyla Dominion, kainatın uzak bölgelerinde yaşayan uzaylı bir ırk olarak karşımıza geliyor. Teknolojik olarak çok gelişmiş olan bu ırk, toplumsal düzen olarak da fazlasıyla katı bir hiyerarşiye sahip. Bu toplumda bulunan kast sisteminde de birinin ne kadar üstte ya da altta olduğu alınlarındaki kırmızı dairenin büyüklüğüyle alakalı.

Dominators ırkı genetik konusunda gelişmişlikleri ve üstün yetenekleri ile tanınıyor. Her türlü geni manipüle edebiliyor ve Meta-gen kontrolleriyle de kendilerine güç kazanıp, kast sisteminde daha üst seviyelere çıkmaya çalışıyorlar.

Dizinin IMBD sayfasına bu bölümde kimlerin yer alacağına bakabilirsiniz.
http://www.imdb.com/title/tt5584154/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast

Bence Flash sanki 40 yılın başında bir işe yaramış gibi duruyor. Ebesini ağlattığı zamanda yaratığı Flashpoint'in etkisi yavaş yavaş etkisini gösterecek gibi.
Yazıları okuduktan sonra ve sayfaya baktıktan sonra kafamda deli sorular oluşmaya başladı. Öldüğünü gördüğümüz 4 kişinin geri geldiğini görmek (gerçi ikisinin öldüğüne inanmamıştım ama) kesinlikle mutlu edecektir beni. Finalde Oliver'ın geri dönüşünü sağlayan kişinin ölmemesi ve bunu Oliver öğrendikten sonraki tepkisini merak ediyorum.
Bu sezon bence gerçek anlamda Arrow beklenenin çok üstüne çıkacak gibi.

Spoiler içerir.
Küçük bir dipnot Flash'ın bu sene beklenenin çok altında başladığı aşikar ama onunda 3x7 birlikte büyük bir geri dönüş yapacağını düşünüyorum. 3x7'nin bölüm adı Killer Frost.

Vaoov gerçekten bize soğuklu doktor caitlin değil de Killer Frost göstereceklerse harika olur
Ama bir de eğer işi galaktik boyutlara taşıyorlarsa zamanı gelmişken şu Ferris Airport daki kayıp pilotu da getirsinler artık bir Hal Jordan da görelim sürekli easter eggs lere koyuyorlar

Karakterler geri gelse çok sevinirim ama flashback sahneleri olabilir

Stephen Amell instagramında 100.bölüm için Slade Wilson la foto paylaştı bence yani umarım Promethus Slade tdir

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık