"Geçmişi ne kadar derine gömdüğün önemli değildir. Geri gelir." - Frank Underwood

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > ARROW vesilesiyle VEDA

yeni konu aç ARROW vesilesiyle VEDA

Merhaba arkadaşlar,

Hiç uzatmadan konuya giriyorum, zamanında "%62'sine bile hayran kaldım bu sitenin" dediğim dizi izleme sitesine veda kararı aldım!! Normalde kayıt falan olmazdım direk yazar izlerdim dizileri burayı bulduktan sonra bi bağlanmak mı diyim ne diyim bilemedim sizdede vardır o başka yerden izlemedim çevirinin geç geldiği oldu bölümün eklenmediği oldu falan ister inanın ister inanmayın başka siteden açıp da izlemedim sırf şu siteye saygımdan dolayı fakat şu 2 aydır DiziLab'a duyduğum aidiyet duygusunu ve saygıyı yitirdiğimi üzülerek belirtmek istiyorum belki yeni kayıt olanlar beni anlamayabilir ama eskiler mutlaka anlayacaktır DiziLab olumsuz yönde çok değişti. Bildirim sistemi en büyük artıydı benim için şimdilerde heralde tarih oldu, sitenin güvenilir ve hızlı olması en büyük artılardandı şimdilerde nereye tıklasam başka bir sayfa başka bir reklam başka bişeyler açılıyor. Bi aralar dizileri ilk DiziLab'ın yayınlamasından sonra "adamlar ne çalışıyor beee" derken şimdilerde açılmayan diziler geç gelen çevirileri görmek çokça arttı hatta son 5 dakikası olmayan bölüm bile izledim. He diyebilirsiniz şimdi "lan ne caz yapıyosun dizi yoksa başka yerden izle" ama yok öyle değil 1 yıldır dizileri burdan izlerim ve DiziLab'ın kalitesizleşmesine tahammül edemiyorum. Bu arada Arrow'un son bölümünü de izleyemedim açılmıyor altında da bi açıklama falan bişey göremedim bu vesileyle de veda ediyorum herkese, DiziLab ailesine de teşekkürlerimi sunuyorum son 2 ayı silip en kaliteli dizi sitesi olarak aklımda yer edeceğinizi belirtmek isterim kim bilir belki pişman olur geri dönerim. İzlemek istediğim dizinin adını yazıp ilk gelen siteden son bölümüne baktığım "Free" zamana geri dönüyorum. Saygılar sevgiler.

%100 Olduğunda tekrar bekleriz :)

adam haklı dağılın

Yolun açık olsun koca yürekli üye... :D

Reklamlar ve açılmayan diziler gerçekten çok sinir bozucu olmaya başladı haklısın. Ben de bir yazılımcı olarak reklamların gelir kaynağınız olduğunu biliyorum fakat önceliğinizin müşteri memnuniyeti olmalı.

Duygularıma tercüman oldun dostum şu aralar bende eski dizilere sardığımdan güncellere pek bakamıyorum 4 bölümdür The Blacklist'i izlemedim mesela, bunun gibi çok örnek var ve her kelimenle haklısın. Sanırım o 'free' zamanlara hep beraber döneceğiz. Dizilab'ın eski zamanlarına benzemez ama güzel bir site denk gelirse buraya şaaparsın bizde nasipleniriz :)

yanlardaki reklamlar falan tamam ama dizi açılırken arka arkaya 2 tane reklam çıkıyor o çok sinir bozucu

site yöneticilerininde çok silkindiğinde olan bi konuydu bu zaten. emin olun hepsi okuyup tek kelime cevap yazma cürrrreetini gösteremez. yakında adımıza reklam isticekler.!!

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık