"dünyadaki en üzücü şeylerden biri, bir zamanlar birbirinin her şeyini bilen iki insanın birbirine yabancı davranmasıdır." -candy

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Bir Şey Eksik...

yeni konu aç Bir Şey Eksik...

Arkadaşlar farkettinizmi bilmiyorum ama dizide birşeyler eksik.O ilk 2 sezondaki kalite yok artık.Gerek olay örgüsü gerek aksiyon sahneleri gerekse çekim teknikleri...

İlk 2 sezonda yemin ederim film izliyomuşum gibi hissediyordum.Vakit nasıl geçer bilmezdim.Ama artık o eski hava kesinlikle yok.Bazı şeyleri çok değiştirdiler gibi geldi bana.Düşüncelerinizi merak ediyorum..

Dizi bir süreden sonra Oliver'ın değil de Dedektif Lance'in hayatını anlatıyor resmen arkadaşım. Bir sezon boyunca Sara ve Laurel'i izledik. Yakında dizinin adını Dedektif Lance'in kızları diye görmezsek iyi.

diziden çok fazla şey beklemeyin potansiyeli olmayan bir dizi belli bir çizgide bitene kadar devam eder böyle

Arkadaşım BU dİzi yi beğeneyenler izlemesin ...(Gidin Breaking Bad ı izleyin ki elimizi yormalayım)

evet. gerçekten katılıyorum ki bunun dizinin sevilip sevilmemesi ile alakası-ilgisi yok da. arrow u izleyen -ve seven- çoğu kişi gerçekçiliği yüzünden sevmişti. yani süpergüçleri olan bir süper kahraman yok fakat tamamen tecrübe-yetenek üzerine dayanan bir kahraman -dikkat edin süper değil- var. ve gerçekten şu lazarus pit i çok saçma buluyorum eski ra's bunun sayesinde yüzyıllar boyunca yaşamış ve bu çok saçma. dizi bize 1 ve ya 2. sezondaki heyecanı, oliver ın maceralarını merak etme zevki vermiyor. açıkçası şu an verdikleri ada görüntülerine kıyasla kesinlikle hong kong favorim umarım bu sorun kısa zamanda düzelir. eğer bir süperkahraman görmek istiyorsanız da the flash falan izleyin. bu dizinin gerçekçi bir senaryosu olması gerek. suya girince dirilen karakterler değil.

Bende Katılıyorum. İlk 2 sezon açıkçası ben ders falan çalışmayı bırakın okul zamanı sabahlayasaya kadar izlerdim annem falan kalk artık derdi. 2. sezon son bölümden sonra 3. Sezon a geçtim falan filan 3.sezon 10. bölüm itibariyle sıkıldığım zamanlar izlemeye başladım. Hatta bi bölümü vardı lazer atan adam falan. Ben orda yuh dedim yani saçma gelmeye başlıyor bazen dizi. Tamam Gayet güzel dizi planları falan beni hayran bırakıyor bir yerden sonra ama bazen gerçekten sıçıyor. Diziye kötü demiyorum ama MÜKKEMMELL de değil açıkçası. Bunun sebebi de Süper Kahraman geldi falan filan işte başka nedeni yok ilk 2 sezon la karşılaştırsalar biz naptık aq derler gerçek diyorum. Birde Yok o öldü geri geldi bune la valla ileride Dizinin Adını '' Ölmeyen Gençler '' gibisinden bişey olursa şaşırmam harbi.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık