"bu da bir rüyaysa, beni uyandırmaya çalışan herkesi öldürürüm." -game of thrones

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > dizilab düzelmeye başladı

yeni konu aç dizilab düzelmeye başladı

ben böyle düşünüyorum sizin düşünceniz nedir

Bence hiç bozulmadı.

Nereye düzeldi söyler misin? Çoğu dizinin bölümleri hatta sezonları açılmıyor ya da yok. Altyazıları geçtim dizilerin bölümleri bile yüklenmiyor. Bu haldeyken düzelmiş diyorsan yazık sana.

Reklamları söylemedim bile adblock kullanıyorum ALLAH'tan. Siteye yardımcı olmak için kapatacaktım bu sitede ama baktım ki videolara her tıklamada pencere açılması reklamlardan bölümleri izleyememe vb. Video playerınıda değiştirmişler berbat olmuş ve sen buna düzelmiş dedin.

çoğu şey düzeldi ama şimdide ses sorunları yaşıyorum ama bence en kısa zamanda eski haline döncek

bence sadece yarisi duzeldi cunku bazi dizilerin hic bir sezonu acilmiyor yada bir bolumun yarisinda eror veriyor.

Hala ses sorunu ve bölümlerin açılmama sorunları devam ediyor.

Düzelmedi düzelmeyecek gibi duruyor bazı dizilerin bölümleri açılmıyor altyazılarda daha çok sıkıntılar çıkıyor bu halde bir siteye düzelmeye başladı diyemezsin.

Şimdi siz diyorsunuzya reklam felan diye karşınızda iki seçenek var ya paralı olucak ki ücretli çevirmenlerin parası ödensin,paralı olunca hiçbirinizin burda kalmıcağını biliyoruz :) ya da reklamlı bi site olucakki adamlar reklamlardan parasını kazansın yani gelip burda boş boş çoluk çocuk laf yapmasın lütfen.

Bölümlerin açılmamasına gelince orda hak veriyorum ama bununda bi nedeni var site hala beta aşamasında böyle olayların olması bana normal geliyor :)

hala hiçbir dizinin eski sezonlarından bölümler açılmıyor neresi düzeldi dizibox gir rahatla

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık