"Geçmişi ne kadar derine gömdüğün önemli değildir. Geri gelir." - Frank Underwood

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > dizilab sorunu.

yeni konu aç dizilab sorunu.

ya ben mozilla kullanmaya başladım, sadece dizilabteyken herhangi bi yere bastığımda ve yeni sayfa açıldığında (örneğin bir bölüme bastığımda) perabet.swf diye bir dosya indiriyor üst üste 5-6 bölüm izlediğimi düşünürsek bi 10 tane dosya inmiş oluyor napmalıyım?

Chrome'da sorun yaşayıp Mozilla'ya geçtiysen alternatif olarak Maxthon'u öneriyorum. Ama bu site için en iyisi Chrome.

Bende mozilla kullanıyorum. uzun zamandır bende de var aynı problem. ama her sayfaya girişimde bir defa indirmeye kalkıyor. sen bi kere yanlışlıkla kutucuğu işaretlemişsin, ondan hep otomatik indiriyor. araçlar > seçenekler > uygulamalar altında swf diye arat (çıkmazsa flaş tarzı kelimelere bak), varsayılan eylem olarak "kaydet" filan yazıyor olmalı, onu her seferinde sor yaparsan her seferinde sana sorar. veya başka bir şey yapabilirsin ama maalesef engellemeyi bulamadım bende daha..
swf flaşla ilgili bir şey, sanırım player önündeki reklamlardan biriyle ilgili bir sorun..
perabet_.swf (546 kb)

aynen şimdi kutucuk seçimini düzelttim sağol, hala dosyayı indirmek için soruyor tabi ama yapıcak bir şey yok sanırsam.

Chrome kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım. Ufak tefek istisnalar haricinde... :)

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık