"biri nasılsın diye sorduğunda gerçek bir cevap beklemiyor." -the vampire diaries

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Dizinin en kötü sezonu

yeni konu aç Dizinin en kötü sezonu

içimde kalmasın 2.sezon bana göre inanılmaz kötüydü hatta izlemeyi bırakmıştım 3.sezon flash'le birleşince sıkıla sıkıla daraldığım halde zar zor bitirmiştim herkesin çok sıkıldığı sevmediği ve keşke bu sezon olmasaydı dediği sezon olmuştur bana göre 2.sezon tamamen romantik diziden farksızdı

Şahsen sıralamam gerekirse bu sezonu(4.Sezon) baya vasat buluyorum kendimce çünkü geçen sezonlardaki gibi efsane sahneleri ne bilim dövüş sahnelerinde filan bir eksiklik var. Tam emin değilim ama bir şey eksik yani tam bende adlandıramıyorum.
Sezonları da iyiden kötüye doğru sıralayacak olursam sıralama şu şekilde olur:
1. Sezon
3. Sezon
2. Sezon
4. Sezon

bence de en iğrenç sezon 2 çünkü çok bayıyor bir türlü olaylar geşişmiyordu yani acayip sinir bozucuydu ama final hoştu yine de

4.sezon çünkü oliverin 1.sezondaki dövüş sahnelerinden eser yok.herif bacağını kaldırmaktan aciz.inanın 1.sezonla çok fark var

Dizinin en kötü yanı Oliver'ın Arrow olduğunu bilen kişi sayısının çoğalması.Bu yüzden 1. sezonun size güzel gelmesi normaldir bide karakter yoğunluğu.

En iyi sezon 1 veya 2, en kötü sezon açık ara 4. Şöyle bir puanlama yapacak olursam kafadan,
Sezon 1 - 10
Sezon 2 - 9
Sezon 3 - 7
Sezon 4 - 6

@mexobg Dostum "...bir eksiklik var. Tam emin değilim ama bir şey eksik yani tam bende adlandıramıyorum." duygularıma tercüman olmuşsun. Bence bu eksiklik yeni kostüm. Eski kostüm efsaneydi bi karşılaştırın anlarsınız. Birde gizli kimliğin az kişi tarafından bilinmesi. "You have fail this city" falan daha izlenilebilirdi.

evet bu sezon keyif vermiyor.gönül işlerine fazlaca vakit ayırıyorlar

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık