"dostlarını yakında tut, düşmanlarını daha yakında…" -prison break

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Dövüş sahneleri kötü değil mi

yeni konu aç Dövüş sahneleri kötü değil mi

Bana hiç dövüş sahneleri şaşırtıcı gelmiyo böyle bazen saçma sapan karakterler gelip oliver'ı alt etmesi yada laurel'in o kadar savaşcıları kolay dövmesi felan ama benim demek istediğim neden dövüş sahneleri sanki kamera arkası gibi yavaş ve kolay oluyo ki ? daredevil izleyen ve hayran kalan benim için inanılmaz etkisinde kalmıştım keşke dövüş sahneleri çok gerçekci olsa çocuksu gibi geliyo herkesin görüşüne saygılıyım sadece kaç sezondur içimde biriktirdiğimi söylüyüm dedim sorry

ayn kardeşim aynı senin dediklerini ben de uzun zamandır söylüyorum çok kötü dövüş sahneleri bi daredevila baksak adam seri seri dövüyor.

arkadaşlar yapmayın içinde laurel geçen cümleler kalbimi acıtıyor yapmayın :'(

Aynen.Mal mal insanlar Oli'yi dövüyo

ya laurel 8 9 adamı döverken oliver bitenesini zor dövüyor thea tekme attığında tekmenin boşluğa gittiği açıkça görülüypr adam sanki tekme ona gelmiş gibi yere düşüyor yakında oliver felicity den bile dayak yiyecek diye korkuyorum

Belki bu aradan sonra dizi toparlar ancak SAdık Flash muhterem kardeşimiznde dediği gibi daredevil 10 numara 5 yıldız

Canım insanlar oliver mevzusuda scoot ın alfa olup durmadan dayak yemesini insanların tartıştığı kadar uzuycak şimdiden kapatalım bu konuyu bence

Haklısın adam ras al ghul dan eğitim alıyor sonra da yeniyor ama sokak serserilerinden dayak yiyor neyse alıştık artık gülüp geçmek lazım :D

Laurel'ın savaş sahneleri slow motion gibi oluyor. Hiç de sevmem.

gerçekten dizi saçmaladı her bölümde aynı dövüşü başka mekanlarda izliyoruz. ollie desen bende anlamadım bazen adamı iki saniyede dövüyor bazende dayak yiyo pestili çıkmış bir şekilde geliyo.

gerçekten çok büyük bir arrow hayranıyım ama bu sezon biraz saçmalamaya başladı sara yı geri getirdiler bi bölüm oynayıp gitti laurel desen oliver ın adada 5 yılda aldığı eğitimi birden bire elde etti ama dizi ne kadar bozarsa bozsun stephen amell için yine de izlerim

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık