"ne zaman bir erkek yanlış bir şey yapmadım derse yanlış bir şey yapmıştır." -teen wolf

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Nanda Parbat

yeni konu aç Nanda Parbat

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Beyler biliyorsunuz gelecek haftaki bölümün adı bu teaserda çıktı zaten izleyenler yoksa izleyebilirler. konuyu açma sebebim birincisi ra's al ghulun malcoma işkence ettiği görülüyor bizimkilerde birilerine saldırılıyor buyuk ıhtımalle suıkastcıler bırlıgıne. bu adamlar dunyanın en ıyı assasınlerı ra's al ghulu zaten ogrenmeyen kalmadı bu kadar adamın akıllıca bır yontem bulmak yerıne boyle saldırması dogrumu sonucta koskoca tarıkatı yenemeyecekler bu sekılde gıderse ya sacma bır son bulacak ra's al ghulun olmesı gıbı yada sorumu sorma nedenıme gelıyoruz nasıl cozulebılır tatlıya baglanabılır bu olay ? diger sorum ise teaserda gorunen atom sizcede komık durmamıs mı super kahramandan cok karnaval oyuncusu gibi ? :)

Başka bir planları olabilir demek istiyorum ama bazen gerçekten böyle ani ataklara da girişebiliyorlar. :') Pek bir fikrim yok açıkçası. Sadece atomun kıyafeti daha hoş olabilir miydi, evet olabilirdi. Yani normal zamanda komik gelebilecek kostümler bazı adamlara yakışıyor. Belki izlerken atomu da beğeniriz, bilemiyorum. Ayrıca söz meclisten dışarı ama çoğu girişteki şu beyler kısmı nedir Allah aşkına? :) Kadınlar da var bu forumda. :D

@mrsBitterEnd Hakikaten dikkat etmemeşim kusuruma bakmayın. :) Malcom oldurulup bu ıs kapanabılır bır yandanda olsun ıstemıyorum adam dızıye hava kattıgını dusunuyorum keza baş kotu ılan edılıpde sonra tatlıya baglanıp ra's al ghulunda cıkmasını ıstemem dıger sezondada olsun bence cok ıyı bır karakter. bakalım artık dıger ınsanlar gıbı dusunmuyorum bu sezon daha durgun daha asagıda dıyorlar ama bence ılk ıkı sezon kadar iyi. atoma gelınce kesınlıkle daha ıyı olabılırdı hersey mukemmel gıderken sonda o suratında polıs kaskı gıbı seyle cıkınca cok komık geldi :)

@emrekılınç Ne kusuru gülerek belirttim ben de zaten :) Malcom'u öldüreceklerini bende sanmıyorum ama öldürülmemesi durumunda bizimkileri sürekli arkadan bıçaklayacakmış bir izlenim veriyor bu da biraz sıkıntılı bir durum haliyle. Ra's al ghulun çıkıp çıkmayacağını kestiremiyorum ama Malcom'un diziden çıkmaz gibi geliyor. Bencede üçüncü sezon dedikleri kadar durgun değil, çok güzel sahneler var hatta.. Ayrıca haklısın, Atomun kıyafeti gayet ciddi giden fragmanda biraz komik durmuş onu da kabul etmek lazım. :')

Öldürülemeyecek her dc kahramanını düşününce aklıma batman geliyor; Reverse Flash, Ra's Al Ghul falan batman gelip kafalarında bir delik açacak ta bizde rahatlayacaz gibi geliyor ama telif haklarını vermiyormuş şirket galba falan filan. Bizim gönlümüz oliver reyiz ile birlikte, o sesten hızlı flash kardeşimizle özel gücü olmadan dövüşmüş bir abimiz biz ona güveniyoruz zeki çocuk çalışsa yapar ama çalışmıyor, batman'in yerini çok zengin olan a.t.o.m arkadaşımız mı alacak yoksa günü kurtarıp kostümüne veda mı edecek babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi... CW nasıl bizi böyle merak ettirebiliyor, iyi de yapıyor...

Bence de malcolm ölmemeli. Dediğim gibi ne kadar çakal olsa da dava adamı ya ölmesin abi. Evet bizim tayfa saldırıyor ama Olican yaş tahtaya basmaz derim vardı kafasında bişey tek sorun şu anda perşembenin gelmesi :) Bu arada the flash 17 marta kadar ara vermiş inşallah Arrowda da böyle bir sıkıntı olmaz.s Atom'a gelince hakaten ya resmen Marvel'dan Iron mana özenilmiş gibi bi etki bıraktı bende, daha yaratıcı olabilir miydi? Bence olabilirdi.

Atom kostüm bakımından inanılmaz kötü gözüküyor keşke biraz orjinaline benzetselerdi.

D.

Arrow o kadar güçlü bir karakter değil fakat senaristler sağolsun abartıyorlar.Canary normalde Arrow dan daha güçlü bir karakter ama dizide öyle olmuyor.Arrow un baş düşmanlarından biri Vertigo fakat adamı 1-2 bölümde harcadılar.Deathstroke-Ra's gibi adamlar Arrow a 5-6 beden büyük gelir.Özellikle Ra's ı Arrow yenerse saçmalıktan öteye geçecekler.

Atom un kostümü çok güzel olmuş beğendim.

Bence tommy geri dönecek bana mı öyle geldi bilmiyorum ama son oynayan bölümlerde oliver in eski zamanları hatırladığı sahnelerde tommy biraz daha yapılı ve güçlü geldi bana malcolm eğitmiş olabilir

a7a

Ben senarist olsam ve çizgi roman dizisi çekecek olsam senaryoyu çizgi romanla çokta alakalı yapmazdım. Zaten izleyici çizgi romanı okumuştur. Okumadıysa bile her heyecanlı biten bölümün sonunda internetten kendini spoiler ler bir anlamı kalmaz o kadar para harcamanın. O yüzden çizgi romandaki gibi olacak diye beklemeyin.

Kusura bakmayında çizgi romanla farklı yapmayı anlarım ama bu kadar farklı yapmak.. işte orda bir dur demek lazım. bu diziyi ilk çıktığından beri her sahnesini defalarca izlemiş biriyim sosyal medyada heryerde destekledim övdüm bütün arkadaşlarıma izlettim. 3. sezon durgun geçiyor dediler yinede iyiydi çünkü ılk sezonda var olan felsefe o mıstık hava hıc degısmemıstı takı bu 15. bölüm sonuna kadar. adamlar amerika ki bir dizide herseydir amerika orda izlenmezse burda tapılsa birşey yapmazlar senın korsan ızlemen onlara bırsey kazandırmıyor. heryerde sıkayet edılıyor bu kadar aykırı yapılması. sureklı elestırılıyor. artık bende o kervandayım. batman konusunda dızı yapımcılarına yapılan atardan sonra saka gıbı batmanın yasadıgı hadıseyı arrow yasamıs gıbı gosterdıler. ras al ghul kendı yerını teklıf etmesı. sen karakterlerını bırbırıyle ılıskısını degıstırebılersın belkı tamam ama ras al ghul yahu superman batmanın dahıl oldugu ekıbı tek basına yenen adam arrow gıbı dıgerlerının yanında cok sonuk kalan bır okcuya yerını teklıf edıyor. bu aykırıklık mı hayır normal izleyici için hayal kırıklığı bız fanatık ızleycıler ıcın aptal yerıne konmaktır. felicity diyoruz kendı adıma konusmuyorum dızının resmı grublarını takıp edenler bilir olicity diye fan sayfaları bile açıldı. ama adamlar hala oliverden uzaklastırıyor felicityi. laurel konusunda on binlerce kez bu kadar gıcık yapmayın yapacaksanızda en azından olıverın ıslerını kosteklemesın dendı umrunda degıl adamların ızleyıcı. bu neden bu kadar elestırılıyor. sonucta hıc bılmeyen bırı ıcın hıkayelerı onemsız bır durum olabılır. bır donem tum dunyayı bu hıkayeler kasıp kavurdu turkıyede yaygın olmasada amerıka basta olmak uzere bır cok ulkede ınsanlar bu cızgı dızılerle buyudu. yahu black canary o laurel arrowdan daha guclu karakter mız mızlanıyor sımarık kadınlar gibi. bunlar dızıden sogutuyor mı pekı tabıkı hayır. ama hayal kırıklıgı be kardesim.bu dizi DC furyası olusturdu bası cekıyor hep basta kalsın boyle olmasın. suan 5 tane DC konulu dizi var. şimdi bundan sonrası ıcın soyle bır durum var bu ras al ghul olayı eger sezon fınalınden once ras al ghulun olmesı yenılmesı yada olıverın yerıne gecmesı gıbı kı olmaz ama boyle bıterse bu 3 sezonun fınalını yapmıs gıbı dusunup 4 sezonu bekleyecegım.hıc hıkayeyı bılmeseınız bıle ras al ghul hakkında neler soylendı yok sunu yaparsak butun sevdıklerımızı oldurur soyle kotu boyle seytanın bası. ama sımdı gelınen duruma bakın olıverı kılıctan gecırdı adam ıstese starlınge gelır hepsını kılıctan gecırır 2 adamla adamın mekanına gelıyorlor 5 10 tane adamını olduruyorlar ras al ghula cızık dahı atamadılar. ee vay efendım sen ıyı dovustun hadı benım yerıme gec. eger bu sıze mantıklı gelıyorsa tabıkı bırsey dıyemem. dızı fanatıklerı ızleme o zaman gıbı saldırılar yapmasın burda medenıce konusabılıyoruz dıye ıcıme dokmek ıstedım. yazan arkadaslarda sadece fıkırlerını belırtırse saldırmadan burda dızı hakkında tartısabılırız. herkese iyi dizilab seyirler.

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık