"özür dilenmesini pek umursamıyorum." -house m.d.

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Ölen kişi

yeni konu aç Ölen kişi

Arkadaşlar 4x1 i tekrar izledim bu arada fazla uzatmayacağım mezar sahnesinde oliver onu öldürmeliyiz diyor öldürmesi gereken kişi şimdilik damien olamaz çünkü onun gücü gitti ama sonra gelirmi bilmiyorum öldürmeyi istediği kişi malcolm merlyn de olabilir, malcolm oliver'a sinirlenmişti oliver'ın oğlunu öldürmüş olabilir onun dışında mezara barry bile geldiyse oliver için baya önemli biri olmalı ve yanlış hatırlamıyorsam 6 ay sonra felicity öldür o orospu çocuğunu demişti yani 6 aya barışacaklar demek. Neyse arkadaşlar yalnış falan yazmış olabilirim benim teorim bu şekilde ölen kişi william veya theada olabilir ama büyük ihtimal william, o olmazsa artık başka tahmin edecek birisi bulamıyorum hepsi önemli karakter.

Ne mezarmış arkadaş... Herkes dizinin ana konusunu bıraktı mezara yoğunlaşmış durumda. Bölümlerde ne işlendiği kimsenin umurunda değil, varsa yoksa mezar sahnesini konuşuyoruz. Fakat senaristler sağolsun hala o konuya geri dönemediler bir türlü. :D

William Samathana ile Oliver'ın bile bilmediği bir yere gittiler William olacağını sanmam.

bence william çünkü dc legendde gelecekteki arrow willian olması gerekirken digle oğlu oldu elinde william varken başka birini yapmak saçmalık demekki william ölceği için kurgu bozulmasın istemişler olabilr

wiliam değil başta öyle sandık mezardaki kişiyi ama götürdü annesi onu yapmazlar acaba kim amk

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık