"tüm cüceler, babalarının gözünde birer piçtir." -game of thrones

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > oliver ilk sezonlarda bir not defteri tutuyordu

yeni konu aç oliver ilk sezonlarda bir not defteri tutuyordu

-TAMAMINI İZLEMEYENLER İÇİN SPOİLER O YÜZDEN SPOİLER İÇERİYOR KISMINI İŞARETLEMEDİM-

hani isimlere bakarak öldürdükleri adamların ismini karalıyordu neden artık öyle yapmıyor not defterine ne oldu

Ben yandı diye hatırlıyorum. İlk zamanlar Malcolm, Oliver'ın Arrow olduğunu söylüyordu annesine oda inanmıyordu haliyle. Sonra hatırladığım Oliver'ın odasında araştırma yapıyordu. Orda bulmuştu defteri. Sonra haliyle Oliver'la yüzleştiğinde şöminenin içine atmıştı defteri. Ben öyle hatırlıyorum.

Ben hatırlayamadım ama sağolasın yinede :)

Çünkü öldürmekten vazgeçti insanları

artık öldürmüyor ki nerenle izliyorsun diziyi

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Çünkü o defter "Girişim" ile ilgisi olan insanları içeriyordu. Girişim, en azından kısmen, engellenemedi ve o gün Tommy öldü. Olliver ise Tommy'nin hatırası için artık öldürmeyi bıraktı. Sonrasında işler zaten karıştı; deathstroke, mirakuru, birlik falan derken kim ne yapsın defteri.

Bu arada 2 defter gösterildi birbirinin tamamen kopyası olan. Molly'nin yaktığı defter, Walter'ın bulduğu defterdi o da zaten Molly'e aitti. Olliver'in defterine ne olduğu hakkında bir şey gösterilmedi ya da ben hatırlamıyorum.

ARTIK DAHA BÜYÜK SORUNLARI VAR ÇÜNKÜ......

@m_orhan368 molly değil moira olcaktı

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık