"bu okullar insanları gerizekalıya dönüştürüyor." -freaks and geeks

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Promethehous

yeni konu aç Promethehous

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Lance in olması çok kötü olmuş. Tam dizi havaya giriyor dedik yine içine ettiler. Gelen giden superkahraman oluyor yeter aq. Tommy gelseydi bin kat daha iyi olurdu. Bu yazarlar oldukça bu dizi böyle final yapar.

Vay be ikidir yanliş yaziyorum başlıkları

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

kesinlikle lance değil prometheous, kanıtlara ulaşabildiğine göre yeni gelen dedektif felicity'nin sevgilisi. Şaşırmış gibi yaptı hatta felicity arrow'dan bahsedince

kesinlikle değil demeyelimde net değil diyelim.

4 tane teori var araştırdım ve kendi fikirlerimi kattım
1-Tommy Merlyn olabilir çünkü listeden haberdardı ve ölmeden önce oliver a katil olduğunu söyledi aynı zamanda öldüğü sahnede üstünde olan takım elbisenin bölümlerinden oluştuğuna dair bi teori var şu anki prometheusun giydiği şeyle
2-Robert Queen herhangibir neden ile ölümden dönmüş olabilir sonuçta dc evreni aynı zamanda listeden haberdar olan birisiydi bilinci yerinde olmayabilir
3-Detective Malone olabilir mantıklı duranda bu ama çok basit kaçar bence
4-flashpoint olabilir ve Diggle olma ihtimali var (bilmeyenler için flashpoint paradoks olarak açıklayabiliriz
5-açıkçası lance olduğunu düşünmüyorum öyle isede alkolü çok vurguladılar alkolden dolayı çift kişilikli kendini hatırlamaz bi halde olabilir

Beyler promethous yaralanmisti sag kolundan lance de de ayni yerde yara vardi sonda nasil belli degil diyorsunuz throwing knife i da gozuktu. Baska senaryo goremiyorum. Keşke tommy olsa ama maalesef lance :/

Ama Lance koluna bakıp şaşırdı. Belki başka biri o baygınken kesmiştir Lance e suç atmak için.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık