"aşk mı? ne yararı var. tamamiyle hüzün kaynağı." -skins

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Prometheus'un Susan William olma ihtimali

yeni konu aç Prometheus'un Susan William olma ihtimali

Kimse düşünmedi ama ya Susan Williams Prometheussa ve Susan bu arrowun öldürdüğü adamın kızı ise. Susan ile ilgili fazla bir şey de bilmiyoruz. Rusyadan biri olacak ve kadının ollieye verdiği içki rus içkisiydi. Her şey beklenir.

rus içkisi kısmı benimde gözüme çarptı, fakat o bebeğin kız olma ihtimali göz önünden geçmedi bile, belki bariz erkektir

Prometheus'un o çocuk olduğu kesin değil. Belkide o fotoğraftaki Susan'ın kardeşidir. Prometheus o fotodaki bebek olsa yüzünü gösterirlerdi, bence şaşırtmaca yapıyor olabilirler. Prometheus'un erkek olma ihtimali daha yüksek ama herşey olabilir. Bu sadece bir teori

Birde bu sezon 2 yeni karakter gelmişti: Susam williams ve bu bölümde ölen Billy. Prometheus Rusyada eğitim almış Susan Rusyaya gidip eğitim almış olabilir ne de olsa 4 sezondur gözükmeyip şimdi gözüküyor.

önceki bi bölumde ollie bratva iken bi kız geliyordu ya hani ollie ye eglenmesini falan soyluyorlardı bence o susan williams

O gözle dikkatli baktım evet o! 5.sezon 5.bölüm İngilizce altyazılısını açın çünkü o hd, dk. 26:19 carly pope googledan birkaç fotoğrafına bakın. @rednude, başkan nerden farkettin :)

@beyonder 5x5 deki kızın susan williams olduğunu düşünmüyorum carly pope ın sarışın olduğu fotoğraflara baktım da o kızla biraz benziyorlar sadece ama bence aynı kişi değiller

peruk da olabilir o ama. O olduğu elmacık kemiklerinden belli

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık