"kan asla yalan söylemez." -dexter

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > ray palmer hakkında tahminim

yeni konu aç ray palmer hakkında tahminim

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Arkadaşlar ben 3x8.bölümdeyim böle bişey oldu mu bilmiyom ama bana göre oliver'ın mağarası baskına uğrıycak ve ray palmer yeni bi sığınak bulucak daha geniş ve daha iyi bunlar ray palmer'la takım olucaklar

Ray Palmer'e yeni bi dizi yapılma ihtimali var.

http://22dakika.org/arrowa-bir-uzanti-spin-off-daha-mi-atom/

@J-oker: Bu paylaştığın ilk söylentiydi şimdi bi söylenti daha var ve bunun olması daha muhtemel. Çümkü sırf Atom olsa izlenmez;

http://22dakika.org/arrow-ve-flasha-bir-spin-off-daha-gelebilir/

Ben 3x15 te olan biri olarak söyliyim; şaka şaka merak etme söylemem. Değişik bir tahmin, beklenilesi var yani ama izleyip gör derim çünkü görmeden bilemezin :P

bekliycez :D

nerde okudum hatırlamıyorum fakat bir sebepten ray, oliverla kızıcakmış ki bu felicity muhabbeti olabilir kahramanlık muhabbeti olabilir yada ikisi de felicity aralarında kalacak gibi gönlüm oliverdan yana ama babamın hayrına atom karakterine yer vermediler ya arrow 4.sezona girerken atom da kendine ait bi dizi ile dönebilir aksi takdirde ray hep oliverin gölgesinde kalacak aynı arsenal karakteri gibi adı üstünde arrow dizinin adı atom değil eee flash var supergirl yolda bence dizi sektöründe kafalarına göre justice league yapmaya çalışıyorlar hepsinin olduğu villianlara karşı patlamalı çatlamalı bölümler mesela marvel film sektöründe aldı başı gitti comicslerde de çoğunlukla marvelin arkasından geliyo dc markası eee yani başka nolcaktı ki? kısaca atom dizisi yolda sonra da ortak bölümler yerini justice league bölümlerine bırakabilirler bunu nerden çıkardım çok belli değil mi barrye wally west olivera da batman özelliklerinin verilmesi green lantern dedikoduları belki wonder woman diziside gelir ki feminizmin artığı şu sıralarda bi wonder woman iyi giderdi yani bi batman eksik onuda lanet warner bros haklarını satın aldığı için yok

Olamaz çünkü 15.Bölüm yani Nanda Parbat bölümünde baskın olma ihtimali için
Diggle A.R.G.U.S ' tarafından kapı ve girişleri güçlendirdi ama belki olabilir :)

@akdogan938 bu zaten bir tahmin

bu ray süperman e benziyo bi de robotlar filan tam bir avengers(yenilmezler)

adam robocop gibi oldu ya ne süperman i

Şuan 29.07.2015 eski konuyu buldum :D tahminim tuttu lance mağarayı bastı ve ray palmer'ın şirketinde çalışmaya başladılar

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık