"para herşeyi yapar diyen adam, para için herşeyi yapan adamdır." -prison break

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Ray Palmer'ın Biyonik Zırhı

yeni konu aç Ray Palmer'ın Biyonik Zırhı

Ray Palmer ın icat etmeye çalıştığı biyonik zırhıyla dizideki yeri nedir ? yeni bir kahraman mı geliyor yoksa Ras Al Ghul a karşı rayın zırhını falan mı kullanacaklar

Ray Palmer zırhı giyip Atom karakterini oynayacak. İlk olarak 26 Şubat'taki bölümde zırhıyla gözükecek. Ayrıca ortada bir Spin-off söylentiside var. Atom'u gösterip The Flash gibi bir dizi daha çıkarabilirler. Buda söylentinin linki;

http://22dakika.org/arrowa-bir-uzanti-spin-off-daha-mi-atom/

Spin-Off için acele ederler bence, çünkü Atom, Flash kadar bilinen ve tanınan bir kahraman değil. Eğer bir spin- off olacaksa karakterin daha fazla tanıtılması şart

Bence ATOM'un diziye gelmesi çok gereksiz oldu. Ellerindeki karakterler ile güzel senaryolar yazmaktan ziyade yeni karakter ekleyip duruyorlar. Dizi evrenini çok şişirmeye başladılar.

ama buna ihtiyaç var sonuçta justice league var bilmiyorum atom varmı ama gerekli bence amaçları sadece arrowu tanıtmak değil arrow yapımcıları sonuçta dc television gibi büyük bir sorumluluk aldılar...ve anlamıyorum niye başka kahramanların dizide yer almasına insanların ilgisini çekiyor ve şuanda televizyon da tek şansımız dc kahramanlarını görmek için bence yerinde bir karar.

Atom şu büyüyüp küçülen adam değilmiydi ? Bu jetpack li atom kim :D ?

iron man in çakmasını yapmışlar

yinede kahraman eklenmmesi iyi birşey

ironman çakmasa falan değil yalnış biliyorsunuz ki marvel da spiderman ve x men hariç benim bildiğim çoğu kahramanlar dc den özenerek yapılmıştır ki çoğu dc kahramanları marvel dan önce vardı yani iron man atomdan çakamadır aynı zamanda ant man

atom ile ironman arasında nerden baksan 4-5 yıl var diye biliyorum atom daha önce yaratıldı justice leaguete de önemli bi yere sahip zırhına gelince ironmanın zırhından daha gerçekti duruyor beğenmeseniz bile buna şükredin çünkü comicslerde adam bildiğin taytla geziyo kimse kimseyi kandırmasın şimdi

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık