"özür dilenmesini pek umursamıyorum." -house m.d.

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Roy geri dönecek mi?

yeni konu aç Roy geri dönecek mi?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Roy geri dönecek mi yoksa toptan mı gitti bununla ilgili bir açıklama geldi mi?

Roy kolay kolay çıkacak bir karakter değil bence. Zaten Arrow takımından ayrılıp Arsenal oluyor. Bu olayları göstermeden ayrılacağını sanmıyorum.

Colton Haynes diziden çıktı diye düşünüyorum ben umudu kestim. Teen Wolfa geri dönecek diye söylentiler var. Ayrıca dizi ekibi sezon finali senaryosunu incelemek için toplanmış oldukları bi foto internete düştü ve aralarında Roy yok. Son bölümden sonra da iyice emin oldum Arsenal'e böyle dandik veda ettik gibi geliyor. Umarım yanılıyorumdur.

Galiba gelip gelmeyeceğini zamana bıraktılar yani onlarda bilmiyor ama içimden bir ses bu sezon olmasa da önümüzdeki sezon geleceğini söylüyor. Böyle bir veda olamaz Roy'a.

Ya Thea ölmüş Roy tabiki gelir.

Yalnız Thea ölmüyor fragmanda Oliver Lazarus'a sokuyo Thea'yı

arsenal cizgiromanlarda ayrıyetten kendı hıkayelerı var yanı bu vakıtten sonra tamamen arrowa baglı degıl buyuk spoıler hatta bır tanesınde yay tutan kolu kesılıyor baya bır depresıfe baglıyor ot felan cekmeye baslıyor neyse royu oynayan eleman bıldıgım kadarıyla teen wolfa donmus o yuzden zor gozukmesı belkı ılerıkı sezonlarda 1 2 bolum gelır bır duygusal anıyasatır bıze

Takip ettiğim yabancı Arrow hesaplarının hepsinde diziden ayrıldığını yazmışlar

Bu sezon devam eder birdahaki sezon olmaz.

büyük ihtimal gelmez gelirsede konu olarak gelir çünkü dc comics'in yeni dizisinde yer alacağı söyleniyor.

Büyük ihtimale gelmicek arsenal diye bir dizi yapıcaklar diye söylentiler var

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık