"neden aynı duyguları hissettiğim insanlarla farklı şehirlerdeyim ki?" -how i met your mother

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Sen buna Green Arrow demişsin ama bu bildiğin Pink Arrow..

yeni konu aç Sen buna Green Arrow demişsin ama bu bildiğin Pink Arrow..

Dizinin son bölümünü izlemekle beraber diziyi bırakma kararı aldım.Dizinin ilk bölümünü izledim tekrar nostalji olsun diye.Yemin ediyorum bu kadar mı fark olur abi ya.Dizi bildiğin pembe diziye dönmüş.Kalite yerlerde.Hepsini geçtim diziye giren herkez kahraman olmuş amına koyim.Allah felicitynin belasını versin.

Çok haklısın ilk sezon 10 üzerinden 8-8.5 puansa, son sezonlar 5-5.5 puan. Pembe diziye döndü maalesef. Öyle saçma şey olur mu dediğim (Oliver-Fecility aşkı)oldu amk. +1

Bencede admlar baya aşk filmine döndürdüler işi ilk sezonlar iyiydi ama felicity ile arasında aşk olmasını da takipçileri sağladı o baya bozdu dizinin kalitesini

Adam hislerime tercüme olmuş lan. Helal olsun.
Allah belanı versin Felicity.

Oliver-Felicity aşkı biraz fazla uzadı katılıyorum ama yinede bu dizi izlenir.

ayn ya OLİCİTY iyi ama çok dram aşk falan oldu

Felicity göndersinler çıkarsınlar öldürsünler dizi yine eski kalitesine gelecek. O kadar itici bir karı ki annesiyle beraber baydılar artık

Felicity ile ayrıldı da dizi bu hale döndü, evlenselerdi falan normal olabilirdi bence, ama baya duygusala bağladılar. Baydı artık

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık