"bilirsin cehennem ateşi kadının öfkesinin yanında sönük kalır." -supernatural

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > sene başında katılacağı söylenen karakterler

yeni konu aç sene başında katılacağı söylenen karakterler

Evet sene başında bazı karakterlerin katılacağı söylenmişti. bunları nasıl sezona bağlayacaklar? Artemis, Wild dog ve mr. terrific dışındakilerden bahsediyorum.
1. Bruce wayne: Bruce wayne in geleceği söylenmişti hatta flashın 1. sezonunda gideonun gösterdiği gazetede oliver ile wayne in anlaşma yaptığı yazıyordu.
2. Talia al ghul: Evet league of assassins yeniden kurulacak. Zaten legengs of tomorrowsda ras al ghulun yanına gittiklerinde ras taliayı eğitiyordu. Nasıl bağlayacaklar Taliayı merak ediyorum(yeter ki talia oliver ilişkisi yapmasınlar talia ve batman ilişkisini bozmasınlar)
3. red star: Leonid Konstantinovitch Kovar (merak uyandırıcı oliver kovarı öldürme sözünü tutamayacak :) )
4. Nightwing: eğer batmanin telif hakkı varsa nightwing gelecekmiş batmanin sadece adı geçmiş olur.(Böyle olursa tam tad vermez versinler parayı alsınlar batmani supergirle bastılar paraları :/ )
Flashpoint ras al ghulun ölümünü etkilemiş olabilir(öyle ise daha iyi olur bence). Laurel geri gelecek deniyor sara damian a öleceğini söyledi damian zamanı değiştirmek için geçmişten gelecek 10. bölümde Laurel geri gelmiş olacak diye duydum.(yada 2. dünyanın laureli gelecek ikisinden biri)
Robert queenin geleceğini duydum 100. bölümde. 2. dünyanın Arrow u Robert queen di bir şekilde 1. dünyaya gelecek.(fotoğrafları da var %100 gelecek diyebilirim heralde :) )
Böyle alt alta yazında heyecanlandım :))) inşallah düzeltirler şu karakteri, yerin dibine soktular koskoca green arrowu :( . Batmanin telif hakkını alıp dizi yapmaları dileği ile... :)

arrow keşke hep tek takılaydı baya iyi olurdu yada o royla olaydı çok iyi olurdu sıçtılar dizinin içine

Bruce wayne dizi evreninde çocuk yalnız ? İzlemiyorsunuz galiba dizisini :)

@xantos güzel dedinde Gotham da işlenen zamanla burdaki zaman aynı değil ki

@xantos Gotham diger karakterlerle ayni zaman çizelgesinde değilki. Gotham bruce un cocukluk donemini gosteriyor. @DanGalaxy %100 katiliyorum tek takilmasi lazim ve mizah anlayisi lazim, normalde comiclerinde mizah anlayisi var. Arrow fanlari istedigini alamiyor. Millet vigilante tarzini seviyor ondan ilk 2 sezonu sevdiler.

gençler zaten dizi evrenindeki bruce wayne açlığını oliver queen ile gideriyorlar karanlıkta gezen yardımcılarını döven milyarder iş adamı işte

@Raypalmer Hickimse batmanin yerini tutamaz. 8. bolum sonraki bolumlerde wild dog ve artemis kadroda gozukmuyor ve 11. Bolumde laurelin donusuyle ilgili spoiler veriyor. http://m.imdb.com/title/tt5584162/?ref_=m_tt_ep_pr :)

Düzeltme yapayım bu benim yazdığım kovar(red star) Konstantin kovarın oğlu yani bizim şimdiye kadar gördüğümüz kovar red starın babası.

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık