"savaş, kız büyütmekten daha kolay." -game of thrones

Arrow tartışma forumu

yeni konu aç SEZON 4

4.sezon hakkında ne düşünüyorsunuz? 3. Sezon biterken oldukça durgun bitmişti diyebiliriz. Bunu nasıl devam ettirecekler? Acaba Arrow'da da ileriki sezonlarda sıradanlaşıp izleyici kaybeden dizi potansiyeli var mı?

Sanmıyorum mutlaka yeni bir aksiyon olacaktır ayrıca 3.sezon dediğin gibi durgun bitti ama güzel bir sona bağlandı bence tamda hak ettikleri gibi :)

Araştırma yaptım Oliver Quinn yani Arrow yeni sezonda Arrow olarak gelmiyecegini bize gösterdi Yeni sezonda Arrow u Yani Oliver Quinn i GREEN ARROW olarak göreceğiz..

bence 4.sezon 3.sezondan çok daha iyi olacak. thea nın takıma katılması, oliver ve john için yeni kostümler falan müthiş olacak bence. zaten her dizide durgun geçen ve diğerlerine göre daha düşük bir sezon oluyor. arrow da da 3.sezon böyleydi ama toparlar.

benim düşüncem üçüncü sezonun kötü geçmesinin sebebi arrow başladığında tıpkı nolan'ın batman üçlemesi gibi gerçekci süperkahraman olarak yaratılması ancak üçüncü sezon başladığında bu gerçekci süperkahraman havası ister istemez flash dizisinin başlaması ve birbirine bağlanması ile bozulmuş bu yüzden 3. sezon beğenilmemiştir. Ayrıca şunu belirteyim ki 3. sezondaki Ra's Al Ghul , Batman üçlemesinden daha iyidir.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

damien darhk ı duyanınız yok mu arrowun en yeni ve en sağlam düşmanı olacak ve olayın entrikaya bağladığı yer bu damien amca felicity nin babası ngrhg birde oliverın çocuğu çıkar sara zaten legends of tomorrow için dirilmek zorunda bu sezona yeni katılcak karakterlerde var bu malzemeyle rahat 2 sezon daha cekilir :)

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık