"eğer iki yüzlü olacaksan en azından birini sevimli yap." -marilyn monroe

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > SEZON ARASI BÖLÜMÜNDE LAURELİN GÖRÜNMESİ

yeni konu aç SEZON ARASI BÖLÜMÜNDE LAURELİN GÖRÜNMESİ

Sizce Laurel gerçekten döndümü yoksa DC dizinin tutması için böyle bir son sahne mi koydu

Ben bir yerde Katie Cassidy 'nin Arrow da Black Siren olarak oyanacağını görmüştüm tabi insanlara fake atmış olabilir ama gerçek sanırım bir video da görmüştüm Ollie Dig e o geri döndü falan diyordu . Umarım Earth 2 de Laurel olarak gelmiştir flash izlediysen bilirsin Flash ı neredeyse yeniyordu Gerçek BC yi öyle yansıtabilirler bence

umarım dediğin gibi Dc öyle bir şey yapmamıştır Laurel ı öldürerek büyük hata yapmışlardı zaten Katie hayranlarının çoğu diziyi onun için bıraktı ki büyük bir kayıp oldu böyle salakça bir şeyler yapmazlar bence

kadının verdiği içkiden olabilir(ilk seferde fark edemedim yorumlarda biri söyleyince farkettim) eğer değilse LoT'da demianı öldürmüş olabilirler ondan laurel ölmemiş olur. 1. seçenek ağır basıyor.

earth 2 deki laurel yani black siren değil de bizim dünyadaki laurel bir şekilde geri dönmüştür.

Diziye başlayanlara güzel spoiler olmuş..

tahminimce gelen Black Canary degilde Black Siren. Flashtan geliyor olma ihtimali cok yuksek. eger oyleyse umarim gosterirler flashin hapishanesinden nasil kactigini. umuyorum ki seyirci kazanmak icin laurel olarak getirmemislerdir Katieyi. yoksa su ana kadar 10 numara giden diziyi sirf seyirci kazanmak icin bok ederler.

Tamam black siren olabilir ama damian boş durmuyor zamanı değiştirip kendisini kurtarmaya gidiyor. LoT damiani durduracak öyle yada böyle ve Laurel ölmemiş olacak doğal olarak. 2. ihtimal damian ölmemek için thawne(reverse flash) ile geleceğe gidip gelmeyecek ve arrow ile yaşananlar yaşanmamış olacak bu ihtimalde de Laurel ölmemiş olur. Sara'nın Damian'a anlatmasıyla Laurel kesin kurtulmuş oldu ihtimallerime göre

39.55'e sarıp tekrar izlerseniz içkiye dikkat çekmiş kamera. şişede yazanı googleda aramaya çalıştım ama yazamıyorum rusça büyük ihtimalle

Laurel'ı Görünce Aklıma Direk Claybourne'ün Flashpointdeki kızı olup Prometheus Olma İhtimali Geldi ama Rusya'da Tanıştığım Kadın Öğretti Felan Deyince de Rusya'dan Tanışıp Bize Göstermedikleri Biri de Çıkabilir Karıştı Ortalık

Aslında Laurel'ın dönmesi ciddi bir geri dönüş ise (ki internette Katie Cassidy'nin tekrardan bir tv serisine KESİN olarak döndüğü yazıyordu) o zaman ya Flash Point ile bağdaştırılabilir (Ki böyle olacağını çok düşünmüyorum çünkü Flash Point ile geri dönüşü ilk üç bölüm içerisinde yapmaları gerekirdi) ya da geçen crossover bölümünden bir teorim var. Hani takımı kaçırıyorlardı ve "paralel" bir gerçeklikte yaşatıyorlardı ya? Belkide o "Smoak Tech"teki çıkış kapısı yalnızca onların gerçekliklerini buluş yolu değil, aynı zaman da Laurel için bir dönüş kapısıdır? Belki de Oliver çıktıktan sonra peşinden gitmiştir? Biliyorum mantıksız geliyor ama bir yerden sonra Flash ve Arrow yazarları için "imkansız"ın yalnızca bir kelime olduğuna inanıyorum.

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık