"ancak IQ’nuz benden daha yüksekse ne düşündüğünüzle ilgilenirim." -fringe

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Son Bölüm ve Yeni Sezon

yeni konu aç Son Bölüm ve Yeni Sezon

Tamami ile düşüncedir o yüzden spoiler a gerek yok . Oliver'ın yeni aşkı yada eşi ne derseniz bence bu ikisi Ra's ı öldürmeye çalışcaklar son sahnede oyle gorunuyor ama Malesef "Mira" (spartacus izleyen bilir )ölcek ve Ra's da gidici gibi ama bunların huyudur ölü gösterip 10 bölüm sonra çıkar.

Her zamanki gibi kazanan Oliver ve takımı olacak Önüne ne engel çıkarsa çıksın burası böyledir . Ama diziyi her geçen sezon böyle güçlendirmeleri çok güzel . Gelecek sezonu bırakalım da Gözümüz final'e odaklansın Final dehşet verici olacak herzamanki gibi :) 10 bölüm sonra çıksın yine sonu slade wilson gibi olacak :)

bu dizide kimse ölmüyor zaten herkes lazarustan bi yudum almı sanki 3 sezondur ölen görmedim ben sadece anne ne zaman dönecek merakla onu bekliyorum...

Bi şey sorucam çok önceden ölmüş birini geri döndürebilir mi LAzarus Pit? Örneğin Sara?

@TheBetter, Kadının cesedi çürüdü kardeşim yaş o iş.

Arrow çok güzel başlamıştı hala seviyorum ama o ilk güzellikler yok ya o ada zaten kendi içinde bi dizi idi :D biraz saçmaladı :)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

The Flash ve Arrow'un yan dizisi çıkacak Legend diye duymuşsunuzdur kesinikle orada bir cümle vardı tüm zaman tehlikede hatta tüm evren gibisinden bu olaylar olur ve the flash'ın sezon finalindede bir paradoks görürsek iki dizi de tadından yenmez ama paradoks olursa bu olaylar yaşanmamış olur .D

Bazı filmlerin sonunda bir olayla tüm film hiç olmamış gibi gösterilir, öyle omasını istemem açıkçası.

legent ne zaman başlayacak acaba

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

aslında dizi bomba bir final yaptı. Bugün Legends of Tomorrowunda tanıtım fragmanı yayınlandı ve garip ip uçları vardı. Ayrıca daha da heyecanlandırdı. Örneğin Sara beyaz bir kostümle görülüyor. Ayrıca Sara Lazarus kuyusuna girerken görülüyor. Şimdi Sara öldü kızı gömdüler burası tamam. Heralde bu zamana kadar cesedi toprak olmuştur. Ama fragmanda Saranın bedeni gayet sağlamdı ve lazarusa giriyordu. Sara yı lazarusa sokan kim ? Saranın bedeni nasıl çürümedi ? Bunlar sorular. Ama aklıma bir teori geliyor. Flashta Barry'nin çok hızlı koştuğunda geleceğe gittiğini görmüştük. Bence haftaya flashta böyle bir şey olacak. Ve bütün bunlar yaşanmamış olacak. Çünkü yeni dizinin fragmanında Oliver Queen de tekrar Arrow kostümlüydü. Zaman döngüsü bozulup herşey değişecek. Yani Sara ölmemiş Malcolm Ra'S olmamış olacak. Benim fikrim bu şekilde. Siz nasıl düşünüyorsunuz ???

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık