"geleceğim nasıl olacak bilmiyorum ama şunu biliyorum ki seninle birlikte olacak." -the o.c.

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Son bölümde spoiler verdi dizi bize

yeni konu aç Son bölümde spoiler verdi dizi bize

Hem felicity sakat kalıncak dendi ama arabadayken sakat gibi değildi ve ölen kişi felicity olmadığınıda öğrendik buda bize thea, laurel ya da laurelın babası arasında biri olduğuna sürükledi bence

Farkettiniz mi bilmiyorum ama son sahnede parmağında yüzük yoktu Felicity'nin. Ayrıldılar büyük ihtimal.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Felicity 4x11.ci bölümde artık takımın parçası olmak istemediğini söyliyecek !

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

olecek kısı john digel yada thea bence flicty nın olmuyecegini biliodum ve boylelikle dizi 5.sezonu garantıledi bence

diggle ölürse diziyi izlemem

bence felicitynin annesi

@Arrow259 Kesinlikle katılıyorum , birkere Diggle veya Thea ölse , Felicity yerine Oliver deliye dönerdi . Az düşünelim lütfen :)

ya bence felicity nin annesi değil herkes öyle diyor ama öyle olsa oliver niye sen benim sorumluluğumdaydın desin en kolayı barry niye gelsin öyle olsa barry yerine quantin i koyarlardı bence thea ölcek ve oliver daha çok öfkeli olucak diggle de olabilir ama eğer geri dönerse roy da olabilir bence

Roy ölcek #rez alın Yanlış hatırlamıyorsam Olie '' benim sorumluluğumdaydı '' gibi bişi dedi. Roy Arrow da değilmiydi ? Oliver'ın sorumluluğunda değil miydi ? e tamam işte Roy öldü Allah Rahmet Eylesin hadi iyi günler Cenazesi AliBey Köy Camii'sinde kaldırılacak söyliyim.

o değilde kimse laurel dememiş büyük attılar yani

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık