"einstein 'iki şey sonsuzdur' demiştir. evren ve aptallık. ben şahsen aptallığın sonsuz olduğuna tanık oldum." -teen wolf

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Soru-Cevap Sekmesinin Kapatılması

yeni konu aç Soru-Cevap Sekmesinin Kapatılması

Adminlere soruyorum soru-cevap sekmesini neden kapattınız.Burada pek çok kişi dizi izlemediği zamanlarda o sekmede vakit geçiriyordu.Şahsen ben şuan dizimi izleyip sonra siteden çıkıyorum çünkü eğlenceli bir yanı kalmadı.Burası eğlenceye hizmet eden bir siye iken neden daha monotonlaştırmaya çalışıyosunuz anlamıyorum.Diğer problemler, videoların bozuk oması vs için zamanla bunları düzelteceğinize inanıyorum ama bu insanların eğlendiği bir alanı komple silmenize ne anlam verebildim ne de yakıştırdım.

yalnız ben hala cevap bekliyorum bilginize :D

Size site açacağım en sonunda.

:d açarsan haber ver

abla 8-9 gün üst üste şikayet mesajı yazdım en sonunda bıktım bıraktım :(

gökay sen bana twitterdan ulaş venuslubayan kullanıcı adım.(tituba selen ve diğer arkadaşlar için de geçerli)

ettim ablacım

o değilde lostta çok hoş bi cevap vardı. benim mesajın altına 30 kişi bende diye spamladıydık. o yüzden kaldırmış olabilirler sjsjsjsj

@birkullanıcıadı hahahah neydi acaba mesaj merak ettim ya.Bu arada Tituba çabuk buraya gel

biraz daha reklamlara değinicem güvenli internetten dolayı siteye giremedim evet burdanda babama selamlar neyse ya cidden neden kapattılar anlamıyorum dünyacığım başıma yıkıldı bu arada hepinizi çok özledim

hep buralardaydım hesabım yoktu :P soru cevapta falan sürekli yazdıklarınızı okuyodum falan resmen müthiş bi stalkcınızdım sonunda üşengeçliğimi yenip bir hesap açtım .d bende soru cevap ın kapatılmasına üzülmedim değil çünkü sizin yazdıklarınızı okumak falan çok eğlenceliydi asdfghjklşşi

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık