"tonight is the night!" -dexter

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > Talia Al Ghul Teorim

yeni konu aç Talia Al Ghul Teorim

1. ihtimal Bildiğimiz üzere Oliver Rusyada eğitim aldı ama detaylarını daha bilmiyoruz ve Talia Al Ghul'un geleceğini biliyoruz. Bence Talia'yı Rusyaya bağlayacaklar, oliveri eğittiğini düşünüyorum zaten LoT'un 1. sezonunda ras al ghul talia'yı eğitirken görmüştük. 2. ihtimal ise flashpoint, flashpoint etkisi ile ras al ghul ölmemiş olabilir ve Lazarus çukuru yokedilmemiş olabilir, ve ras nyssa yerine talia'yı ön plana koymuş olabilir. Talia Prometheus konusunda Oliver'a yardım edecek olabilir.

benim teorim daha farklı senin söylediklerine aslında yapımcı Talia Al Ghul 'un gözükeceğini söyledi bir kaç bölüm sanırsam ve son bölüm de Laurel geri döndü. Eğer Laurel hiç ölmemiş olsaydı, ölümü kurmaca olsaydı Talia ile bir bağlantısı olurdu bence sonuçta Nyssa ile çok yakındı belki ondan eğitim aldı. Hem saçma geliyor hemde mantıklı bilemiyorum yani hem prometheus konusun da da Olivera yardım etmek için geri dönmüştür

Oliver'ın adadan da öğrendiği ölü gibi gösterip bayıltma hareketi vardı laurel'i bayıltmış olabilir Damian peşine düşmesin diye sonra morgdayken Laurel Talia ile gitmiştir yada Talia ölüsünü Lazarus çukuruna götürüp Laurel'ı kurtarmıştır. Bu arada Laurel kendini geliştirmiştir assassinlarla çalışarak. Zaten league of assassins'in geri geleceği söylendi. Laurel'in dönmesi iyi olur zaten, olicity saçmalığından kurtulalım.

haklısın ama şöyle de bir sıkıntı var nyssa lazarus pitt i yok etmişti malcolm kötü emellerine alet etmesin diye bence ya laurel hiç ölmedi ama talia ile büyük bir bağlantısı var ya da geri dönen kişi earth 2 de ki black siren

@aselintt, evet yoketti ama flashpointten dolayi ikinci lazarus pit olusmus/bulunmus olabilir yada yokedilmemis olabilir. Bilgi verilmedi league of assassinslarla alakali

Black siren de olabilir. Ama şu soru aklıma geliyor eğer black siren ise arrowun mekanını nasıl buldu

@beyonder Black Siren Laurel un öldüğünü biliyordu eğer bir şekilde flash hapishanesin den kaçmayı başarmışsa ilk oliver ı araştırmak olur çünkü ikisinin yakın arkadaş olduğunu biliyor arrowcave i de öyle bulmuş olabilir

internette gördüğüme göre earth-1 laurel olduğu onaylamışlar. Zaten öyle büyük bir karakteri öldürmek en büyük hataydı. Felicity ve Diggle bu diziyle gelen çizgi romanlarda ve bu dizinin öncesinde olmayan karakterler Felicity'i gebertsinler ama çizgi romanlarda vs. green arrowdan sonra gelen en büyük karakteri öldürmesinler...

konuya abone kullanıcılar 3

Yukarı Çık