"geleceğim nasıl olacak bilmiyorum ama şunu biliyorum ki seninle birlikte olacak." -the o.c.

Arrow tartışma forumu

yeni konu aç Teori

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

ya şimdi 7x11 in bölüm adı My Name is Emiko Queen. oliver kapüşonu geri taktı şimdi ama her şey My Name is Oliver Queen ile başladı ve oliver kapüşonu taktı. ki çrde de başkası alıyor kapüşonu. kapüşonu emikoya vermek gibi bir aptallık olmaz umarım. emiko ileriki bölümlerde de işlenecek görüldüğü üzere son bölümde oliveri 2-3 kere gördük bu mal vardı hep.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

teeeeeeeeorit teori teori. keşke bu çıksaymış amk siktiler diziyi circle'nin başı emiko ne demek amk wtf sikiyim yaptığınız işi. neyse seneye başladığı gibi bitecek üzüleceğim ama olsun daha fazla bok etmelerindense bitsin seri. new52 + classic seri yapıyolar dizide(the flashta da öyle) new52 nin çöp hali green arrow baya zayıf diziye de yansımış eskisi gibi adam öldürmeye başla artık bebeğim. keçi sakal olmasını istiyodum en başından beri new52 ile yapmışlar yine onu da fuck. connor nasıl diggin oğlu amk bu arada oliverin oğlu connor yapacağınız işin amk her şeyi sikiyosunuz classic+rebirth e göre çoğu şeyi yapsalar daha iyi olurdu dizi.

Connor hapishanedeki adını unuttuğum adamın oğlu, evlatlık alıyorlar sanırım John ve Lyla zaten dizide de söylediler.
Katılıyorum New52 biraz kötü ama popüler olduğu için muhtemelen onu kullanıyorlar ben hala umutla keçi sakalı bekliyorum 8.sezon için. Öldürmeye başlamak zorunda değil sadece biraz daha fazla dövüş sahnesi ekleseler herkesi tatmin eder diye düşünüyorum. Kanarya bölümü bol aksiyonluydu hoşuma gitmişti çok. Ve iyi ki ilk teorin tutmamış.

aynen biliyorum açıkladılar. ama ne bileyim çocuk gibi dövüş sahneleri var. rebirthte emiko red arrow olarak geri dönüyor abisinin yanına sonra o bölüm adını görünce öyle teori attım ortaya ki mantıklı olabilirdi aslında böyle işleseler abi kardeş. villian emiko mu şimdi yani zaten sezonun yarısından çoğunu villiansız geçirdik .d en başından beri isteğim benimde keçi sakaldı. new 52 green arrow için bir hayal kırıklığı neredeyse bitirmişler karakteri. dizide de gördük bunu yani rash al ghul dan eğitim almış adam 5 yılını cehennemde geçiriyor ve green arrow oluyor bu adam daimen darkhı yeniyor la. ilk 3 sezon efsane 4 güzel 5 çok iyi bence ama 6dan sonra batırdılar. 7. sezona güzel girdiler hapishane falan 10.bölümden sonra da bozdular... öldürmeye başlamasa dövüşmüyor ki adam akıllı. sevindim scpd ile çalışmalarına başta aha green arrow artık adam akıllı dövecek dışarda istediği gibi falan yine yok. tek umudum diziden sonra güzel bir solo film çekilip JL'ye katılması veya animasyon bir dizisinin olması.

konuya abone kullanıcılar 2

Yukarı Çık