"bilirsin cehennem ateşi kadının öfkesinin yanında sönük kalır." -supernatural

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > the flas vs arrow

yeni konu aç the flas vs arrow

arkadaşlar ne arrow a nede flasa bakıyorum ama iki dizi neden se yariştiriliyor ama neden ve sizce hangisi güzel ona göre başalayacağım görüşlerinizi bekleriz
not karsılıklı takiplesebiliriz dizilabde qawsdefrgty
görüşlerinizi bekliyorum sdfgh

the flash dizisinin temelleri arrowda atıldı. . bir nevi kardeş diziler denebilir. . arrow 1. ve 2. sezonları bitirdikten sonra vaktim olur diyosan the flash 1. sezon 1. bölüm sonra arrow 3. sezon 1. bölüm. . flash 1.S 2.B sonra arrow 3.S 2.B. . şeklinde izlemeni öneririm. . birbirlerine gittikleri bölümler var. . ve arrow 4. sezon flash 2. sezon 8. bölümlerde legend og tomorrow dizisinin temeli atılacak. . oda 2016 martta başlayacak. . ikisinide izlemeni tavsiye ederim. . hele ki bilim-kurgu, süperkahraman filmleri seven biri isen. . yardım edebilmişsem sevinirim. . iyi seyirler

tabiki arrow daha güzel kanka düşünmeye ve tartışmaya gerek yok ama flash da fena değil

bence karşılaştırılması saçma sonuçta flash bi devam dizisi yani arrow ve flash aynı evrende geçiyor ne biliyim saçma geldi karşılaştırılıması ama önce arrowa başla istersen flashı izlersin çünkü ben arrowu izlemden flashtan bi kaç bölümm izleidm saçma geldi arrowu bitirdikten sonra flashı izledim daha güzel oldu,

arrowda ilk iki sezonu bitir sonra flasha başla aynı zamanlı izle 3 ve 4. sezonu ama once flashı izle bağlantılı ilerliyor.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık