"birileri onu elimden aldı ve bıraktığı boşluğu kimse dolduramadı." -game of thrones

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > The Flash Aldı Başını Gidiyor Biz hala Felecity...

yeni konu aç The Flash Aldı Başını Gidiyor Biz hala Felecity...

Arkadaşlar aranızda izlemeyeniniz vardır elbet The Flash dizisini.Dizi şuanda aldı başını gidiyor.Çıtayı inanılmaz yükselttiler.Dizede haftalık kötü adamdan ziyade sağlam kötü adamlar var.Örneği Reverse Flash.Zoom... Dizi kesinlikle aldı başını gidiyor.Ordada aşk var ordada sevgi var fakat bokunu çıkartmıyorlar kesinlikle.Tüm bölümü Felicty gibi kızların triplerinden yapmacık hareketlerinden ziyade daha verimli işliyorlar.Ayrıca karakter gelişimleride çok güzel ilerliyor.Bunu neden yazdın diye sorucaksınız ?

1-Dizinin temelleri Arrowda atılmasına rağmen Arrowu örnek almayıp kendine has bir tarz yaratıp kendi çıtalarını kendileri yükseltiyor ve böyle devam ediyorlar.Her bölüm bir öncekine göre daha iyi gidiyor ve Arrowu özenmek yerine kendi tarzlarını yaratıyorlar.

2-Dizide sürekli aşk,sürekli bir karaktere yönelme veya odaklanma yok.

3,Bunları yazmamın nedeni Arrow dizisinde ciddi bir çöküşün başlangıcını hissediyorum.Eskide Arrow bölümü gelince yerimde duramazdım ama artık o heyecanda kalmadı.Burdan Arrow yapımcılarına sesleniyorum Şu azına sıctğımın dizisini bian önce düzeltin.İlk 2 sezondan eser yok.Oliver travesti gibi oldu adam.Ne yapacagını şaşırdı.Bir yandan Felicty bir yanda Laurel Bir yandan Lazarus Pit.Sıçtılar iyici dizinin içine.Diziye giren kahraman çıktı.Ölen yeniden dirildi.Bunları düzeltin artık.Bazı karakterlere gereğinden fazla önem veriyorlar.Bu dizide ilk 2 sezondaki heyecan yok artık.Ayrıca Flashbacklerde gereksiz gelemye başladı.Eskisi gibi merak etmez oldum.Lütfen şu kadroyu sikip atın Oliver kalsın sadece.Biz o ilk sezondaki yalnız adamı istiyoruz.Batman tarzı adamı istiyoruz.Aşkla meşkle harcamayın şu kodumun dizisini.

Çok haklısın bence de öyle , ben 1.sezonu izlerken evden çıktıktan sonra kapüşonlu giyince kendi kendime tribe giredim, inanılmaz karizmaydı Oliver, Ada sahneleri çok gizemliydi , en iyi esprileri bana göre Tommy yapardı bu dizide , Diggle tam bi dosttu ve workout sahneleri de müthişti . Dizi tutunca hadi o karakteri de sokalım hadi o da kahraman olsun piyasa yükselsin para kazanalıma döndüler.En büyük zararıda bizim "Vigilante" aldı adamın Oliver Quenn olmadığını bilmeyen kalmadı. Sana DAREDEVİL dizisini öneririm ilk sezon çok iyiydi

Flash 2. sezonunda Arrow'sa 4. Bunu da göz önünde bulundurmak gerekir. Ve malesef Flash'ın gelmesiyle (şimdide Legends of Tomorrow) Arrow iyiden iyiye üvey evlat muamelesi görüyor. Ekibin ikiye bölünmesiyle ilgili bir sıkıntı var. Dengeler bozuk bu nedenle. Aslında Arrow malzeme açısından Flash'tan daha avantajlı konumda ama ilk sezondan bu yana tüm karakterlerini en doğru şekilde kullanmayı beceremedi bu dizi bir türlü. Ve bu son bölümler Arrow'un kendi hikayesini anlattığı değil daha çok Legends of Tomorrow'a yol açan bölümlerdi. Ne kadar Constantine'in tanıtımı yapılmış olursa olsun geçiştirmelik bölümlerdi hep. Sezon içinde illaki durağan bölümler olur her bölüm koşamazlar. Bu sezon bence 3'e göre daha iyi gidiyorlar. Son bölümle yargılamayalım derim.

Geoff Johns faktörü

Dizi yerini bulacaktır.

konuya abone kullanıcılar 4

Yukarı Çık