"bir insana yapılacak en büyük kötülük ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir." -friends

Banshee tartışma forumu

Tüm Forumlar > Banshee > Ve Efsane Biter...

yeni konu aç Ve Efsane Biter...

Tam anlamıyla mükemmel bir diziydi ve az kişinin bildiği, beklediği ilgiyi görmeyen bir diziydi. Hiçbir zaman havasını bozmadı, her bölümü film tadındaydı ve 1 kez olsun sıkılmadım izlerken. Bittiği için içim burkuldu resmen. Final tam istediğim gibiydi ve Hood'un gerçek ismini öğrenmek güzeldi. Aga izleyin, izlettirin. We miss you Lucas ''JOHN'' Hood

Gerçek adını nereden öğrendin. Ben mi kaçırdım?

roi

Flashback olarak verdikleri bir sahne geçişinde Dalton sorgularken John Smith dediğini hatırlıyorum ve FBI kağıtlarını yakınlaştırınca John Smith yazıyor.

JOHN...!!! diğer dizileri kötülemek istemiyorum ama olum bu neden bitti lan... biz bize ne güzel izliyorduk... hiç mi sıkılmaz bir insan ama harbiden sıkılmadım.... elveda banshee, elveda John, elveda BSD :((((((((

her bölümü film gibiydi valla aksiyon dorukta müthis diziydi

Bugün ikinci kez bitirdim ve ilk bittiği gün kadar yaktı canımı :/

valla bende tüm dizi aradım adamın adını, hatta hiç bahsedilmeyince çok da mutlu oldum. fight club gibi "edward norton" un adının hiç geçmemesi ve o harika gizem. ama şimdi adını öğrenince içim soğudu. üzüldüm. gerçek ismi bilinmeyen şerif olarak kalsaydı keşke

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık