"bu duvarların içinde darwin kazanır, einstein değil." -prison break

Better Call Saul tartışma forumu

Tüm Forumlar > Better Call Saul > breaking bad izlemeden

yeni konu aç breaking bad izlemeden

selam birşey sormak istiyorum ben daha breaking bad izlemedim better call seul ile başlasam sonra bb başlasam bir şey kaçırırmıyım anlamadıgım bir nokta olurmu acaba önce bb izle o efsane diyecekseniz demeyin bcs daha öncesinde geçtigi için bundan başlamak daha iyi gelir bana şahsen

olur better call saul breaking baddeki bi avukatın hikayesi walter la tanışmadan önce arada flashback falan oluyo hem bb bitince better caul saul daha güzel oluyo bence

breaking badi izlemeden better call saul izlersen diziyi anlarsın ama anlamlı olmaz yani breaking badi izlemeden bu dizinin bi gereği yok tam olarak en azından sadece 1. sezon varken böyle

@Orgrimdota
breaking bad izlersen şu faydaları olur.
1) avukata ısınırsın avukatın geleceğini bilirsin
2) başka karakterler var onlarında geleceğini bilirsin

eğer ilk beter caul saul izlersen bu dizi daha bitmedi bitene kadar 5 yıl geçer belki 5 yıl sonra breaking bad izlemen gerekir. ama yok ilk sezonu izleyim sonra breaking bad izlerim dersen şöyle olur: aaa avukata bak sonunda para kazanıor der geçersin 1 sn lik şok olur sana falan avukat çok değişmiş falan dersin spoiler vermek istemiyorum açık yazmadım o yüzden

ama ilk breaking bad izlersen sonra beter caul saul şöyle olur: her izlediğin beter caul saoul bölümünde nostaji yaşarsın hoşuna gider oo bu karakter geçmişinde melekmiş falan acaba neler yaşadıda o hala geldi falan merak edersin ve 10 bölümün 10da süper geçer .
ama dediğim gibi zıtını yaparsan breaking bada bu sefer lan bu adam buraya nasıl geldi bu adam nasıl bu kadar güçlü ve şerefsiz olduya varır iş ve boşlukları dolduramazsın çünkü beter caoul soul daha bitmedi

Çok ciddi birşey değişmez. İki türlü de güzel benim tavsiyem Better call saul'u önce izlemen çünkü BB izlemek aslında sonunu bilmek gibi oluyor. Daha sonra çekilmiş olsa da hikayesi bağımsızi. Yani BB olmasa bile tek başına çekilse yine zevkle izlenirdi. (Çoğu kişi BB'yi daha çok beğeniyordur ama benim için BCS daha güzel.)

Bura da cevabım @paraxpium 'a BB ve BCS karışlaştırılamaz. İkisinin yeri farklı ve tadıda farklı BB genel anlamda dram aksiyon biraz bilim vs. BCS ise zaten belli dram var ama çok değil aksşyon var çok abartı değil ama komedi tam gaz çünkü bu adam Saul :D

konuya abone kullanıcılar 5

Yukarı Çık